15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Rzeszów

0 Komentarze

Kasy fiskalna Rzeszów dla gastronomii

W dużych miastach ważną rolę odgrywa gastronomia. Idealnym rozwiązaniem dla gastronomii będzie zestaw fiskalny GoPos, który pozwoli szybko i sprawnie obsługiwać klientów. Zestaw ten charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością pozwalającą na szybką i bezproblemową obsługę klientów. Dzięki kompaktowym rozmiarom i połączeniu WiFi zestaw świetnie sprawdzi się w miejscach z ograniczonym dostępem miejsca. Rachunek można podzielić w wybrany przez gości sposób lub dopisywać rabaty co daje ogromną elastyczność pracy. Graficzna (nawet 3 piętrowa) mapa stolików z możliwością przypisania rachunków i rezerwacji do stolika sprawii, że pracownicy nie pogubią się w zamówieniach. Dzięki aplikacji mobilnej masz kontrolę nad czasem pracy i średnią ilością pozycji na paragonach kelnerów. Aplikacja ponadto pozwala na zarządzanie stanem magazynowym produktów oraz ilością towarów dostępnych w sprzedaży a co najważniejsze do tych wszystkich rzeczy masz dostęp poprzez wygodny, internetowy panel administracyjny niezależnie gdzie jesteś oraz niezależnie ile lokali jest pod Twoją kontrolą.

Kasoterminal dla gastronomii obwoźnej Rzeszów

Gastronomia obwoźna charakteryzuje się szybką dostawą zamówienia do klienta. Ważne jest aby kasa fiskalna była maksymalnie funkcjonalna i kompaktowa co zapewni klientowi szybkie przeprowadzenie transakcji. W tym wypadku idealnie sprawdzi się kasoterminal IPOS Smart online. Urządzenie jest małych rozmiarów, szybkie i intuicyjne w obsłudze. Terminal posiada pojemną baterię starczają na cały dzień pracy. Urządzenie jest idealne do pracy w gastronomii obwoźnej.

Ulga na zakup kasy fiskalnej online dla fryzjerów i nie tylko

Obowiązek posiadania kasy online jest wprowadzany stopniowo i systematycznie, począwszy od 1 stycznia 2020 roku. Aktualnie ulga na zakup kasy fiskalnej online, czyli zwrot kosztów na zakup kasy fiskalnej online wynosi 90% jej ceny netto, nie więcej jednak niż 700 zł. A w przypadku gdy podatnik kupuje więcej niż jedną kasę fiskalną online, może skorzystać z ulgi na każdą z nich, pod warunkiem jednak, że zacznie używać każdej z tych kas, w każdym punkcie sprzedaży nie później niż w terminie 6 miesięcy od dnia rozpoczęcia ewidencji sprzedaży.

Kasa fiskalna Rzeszów – gdzie mogę ją kupić?

Terminale, kasy i drukarki fiskalne a także akcesoria do kas kupisz w Multicomie. Doświadczona kadra przeszkoli Ciebie i twój zespół z użytkowania kasy. Pomożemy i odpowiemy na każde Twoje pytania w ciągu całego okresu użytkowania zakupionej u nas kasy. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności w Twoim urzędzie skarbowym. Urządzenie dostarczymy prosto pod Twoje drzwi.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź