15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Strony internetowe Gliwice

0 Komentarze

Cele strony internetowe Gliwice

Częstym problemem naszych klientów jest to że nie wiedzą tego jaki cel powinna pełnić ich strona internetowa oraz co powinno się na niej znaleźć. Zawsze pomagamy w tym procesie ponieważ zależy nam na tym, aby strona internetowa została wykonana tak jak chce tego nasz klient. Dlatego aby pomóc Tobie w tym etapie projektowania swojej strony internetowej przedstawiamy najczęstsze cele naszych klientów: 

  • Zaprezentowanie w atrakcyjny sposób firmy lub jej produktu poprzez stronę wizytówkową, na takiej stronie oprócz samych informacji o produkcie lub firmie znajdziemy także dane kontaktowe lub informacje gdzie możemy dostać zaprezentowany produkt.
  • Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę – najczęściej w takim przypadku tworzymy sklep internetowy w oparciu o platformy WooCommerce lub Shoper co daje duże możliwości modyfikacji wyglądu i zawartości sklepu. 
  • Budowa wizerunku poprzez stronę wizerunkową która w określony przez klienta sposób będzie prezentowała firmę. Oprócz tego zawiera ona oczywiście informacje kontaktowe czy też opcjonalny moduł blogowy który pozwala na np. informowanie klientów o najnowszych firmowych aktualnościach.  

Są to oczywiście tylko podstawowe i wybrane cele których nie musisz się trzymać – wykonamy stronę internetową pod wszystkie twoje wymagania i prośby.

Sklepy internetowe Gliwice

Tworzenie strony internetowe Żagań tego typu jest naszym najbardziej ulubionym zajęciem ponieważ interesują nas zagadnienia związane z handlem internetowym. Chcemy również jak Ty uczestniczyć w sukcesie Twojego sklepu internetowego, jak więc wygląda u nas tworzenie sklepu internetowego?

  • Na początku analizujemy potrzeby i cele sklepu internetowego. Poznajemy Twoje wszystkie plany dotyczące sklepu aby dopasować funkcjonalność i rozwiązania pod Twoje potrzeby.   
  • Następnie zajmujemy się przygotowaniem nowoczesnego i intuicyjnego projektu graficznego aby Twoi klienci mieli do dyspozycji przyjemny i bezproblemowy w obsłudze sklep internetowy.
  • Przedostatnim etapem jest kodowanie czyli złożenie wszystkiego w całość – od projektu graficznego poprzez optymalizację SEO aż do podpięcia wszystkich narzędzi analitycznych i diagnostycznych. 
  • Na koniec zajmujemy się testowaniem sklepu i rozwiązań użytych do jego stworzenia a także szkolimy Ciebie z realizacji zamówień i wszystkich innych elementów niezbędnych do jego obsługi. 

W przypadku sklepów internetowych efekt naszej pracy widać lepiej – wszystko dzięki narzędziom analitycznym dzięki którym na bieżąco możesz kontrolować ruch i sprzedaż na stronie internetowej. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź