15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Gdańsk

0 Komentarze

Kasy fiskalne online Gdańsk – dla kogo obowiązkowe?

Nowe przepisy prawne wymagają aby wybrane branże od 01.07.2021 pracowały wyłącznie na kasach fiskalnych online – jakie więc są to branże?

  • fryzjerzy
  • kosmetyczki 
  • lekarze
  • prawnicy
  • usługi budowlane 
  • obiekty służące poprawie kondycji fizycznej

W naszej ofercie znajdziesz kasy fiskalne odpowiadające wszystkim potrzebom i wymaganiom powyższych branż. Nasi doświadczeni konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z kasami fiskalnymi online i pomogą dobrać odpowiednie urządzenie dla Twoich potrzeb. W cenie zakupu programujemy, szkolimy i załatwiamy wszystkie formalności w Twoim urzędzie skarbowym. Działamy ogólnopolsko – dostarczamy za darmo urządzenia fiskalne pod Twoje drzwi.

Kasy fiskalne Gdańsk dla kosmetyczek, jakimi cechami powinna się cechować.

Jak wcześniej wspominaliśmy kasy fiskalne online Gdańsk są od 01.07.2021 obowiązkowe dla kosmetyczek. Jak więc wybrać kasę fiskalną dla zakładu kosmetycznego, jakie cechy powinna mieć? Usługi kosmetyczne często oferowane są poza lokalem u klientek – dlatego warto aby konstrukcja kasy fiskalnej była poręczna i lekka oraz dostosowana do przenoszenia. Oprócz tego oczywiście kasy fiskalne Gdańsk dla kosmetyczek powinny mieć wytrzymałą baterię pozwalającą na długą pracę w terenie. Te cechy gwarantują że wygodnie i bez problemów wystawisz paragony zaraz po wykonanej usłudze. Warto także wybrać urządzenie o łatwej obsłudze i szybkim mechanizmie wymiany papieru dzięki czemu twoja praca będzie komfortowa i przyjemna. Interesująca dla kosmetyczek opcją jest także możliwość umieszczania własnych grafik na paragonie dzięki czemu mogą one reklamować oferowane usługi czy służyć jako bon rabatowy na kolejne zabiegi.

Kasy fiskalne online Gdańsk dla małych sklepów

Małe sklepy wiążą się często z potrzebą obsługi przez jednego pracownika wielu zadań – co sprawia że kasy fiskalne Gdańsk w takich punktach muszą być maksymalnie wydajne oraz ułatwiać, a nie utrudniać wykonywanie codziennych zadań. Jedną z takich cech umożliwiającą szybszą i bardziej komfortową pracę kasjera jest współpraca z terminalami płatniczymi która eliminuje potrzebę ponownego wpisania kwoty na terminalu. Przy małych powierzchniach na ladzie warto żeby urządzenie było kompaktowych rozmiarów – lecz także aby nie było za małe żeby pracowało się na nim wygodnie mimo dużej ilości wydawanych paragonów. Oferujemy przyjazne, niedrogie oraz funkcjonalne rozwiązania do szybkiej sprzedaży które doskonale sprawdzą się w małych sklepach. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź