15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Leszno

0 Komentarze

Jakie kasy fiskalne Leszno dla kosmetyczki?

Według nowych przepisów prawnych od 01.07.2021 oferując usługi kosmetyczne musisz posiadać kasy fiskalne online. Leszno nie jest wyjątkiem i również podlega pod te regulacje prawne. Naszym zdaniem najlepszym wyborem dla kosmetyczek jest kasa Posnet Ergo Online – jest to tania i wygodna w obsłudze kasa fiskalna o dużych gwarantujących komfort pracy klawiszach. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi i lekkiej konstrukcji możesz zabrać kasę fiskalną także do swoich klientów. Mechanizm drop-in (wrzuć i drukuj) pozwala na łatwą i szybką wymianę papieru. Ciekawą opcją jest możliwość umieszczenia własnych czarno-białych grafik – dzięki nim Twój paragon nie musi być tylko nudnym dowodem zakupu który od razu będzie wyrzucony do śmieci. Może on reklamować Twoją firmę, inne usługi czy też być bonem rabatowym na kolejne zabiegi.

Kasy fiskalne online Leszno dla sklepów 

Mimo że są niewielkie, przez małe sklepy często przewijają się duże ilości kupujących. Sprzedawca w takim sklepie nie tylko musi obsługiwać klientów ale także wykonywać inne obowiązki takie jak wykładanie towaru na półki. Dlatego też kasy fiskalne Leszno dla małych sklepów powinny cechować się jak największą funkcjonalnością i szybkością obsługi klientów aby nie utrudniać i spowalniać pracy sprzedawcy. Warto wybrać urządzenie takie które nie tylko nie będzie za duże żeby nie zabierać ograniczonej przestrzeni na ladzie sklepowej lecz także nie za małe aby pozwolić na komfortową pracę. Kasy fiskalne online Leszno dla sklepów powinny posiadać możliwość umieszczania własnego loga lub innej grafiki – paragon Twojego sklepu nie musi już być tylko zwykłym dowodem zakupu ale także reklamą sklepu lub nawet bonem rabatowym na kolejne zakupy. Kasy fiskalne Leszno muszą także pozwalać na współpracę z terminalami płatniczymi – skróci to tak ważny w małych sklepach czas obsługi ponieważ wyeliminuje to potrzebę dwukrotnego wpisania kwoty. W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne oraz niedrogie kasy i drukarki fiskalne spełniające wszystkie Twoje wymogi i potrzeby małego sklepu.

Multicom – Twój dealer kasy fiskalne Leszno

Wspieramy i pomagamy Tobie nie tylko podczas zakupu kasy fiskalnej ale także przez cały okres użytkowania zakupionego urządzenia. Możesz odebrać urządzenie u nas lub poprzez darmową dostawę na terenie całego kraju dostarczymy Ci je pod Twoje drzwi. W cenie kasy fiskalnej przeprowadzimy także szkolenia z zakresu jej obsługi, konfigurujemy ją z programem fakturującym oraz dostosujemy ją pod Twoje potrzeby. Zapraszamy do wybrania kasy fiskalnej online Leszno u nas i dołączenia do szerokiego grona zadowolonych klientów. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź