15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Łódź

0 Komentarze

Kasy Fiskalne jaki model wybrać – Łódź

Świetnym wyborem w Łodzi będzie Kasa Fiskalna POSNET REVO.

Posnet Revo łączy ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie ma wiele dodatkowych funkcji, takich jak dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki, a także niektórych funkcjonalności kasy. Po podłączeniu szalki możemy tarować jak i zerować ją z klawiatury. Kasa Posnet Revo łączy się z terminalem płatniczym, dzięki czemu twoi klienci mogą płacić kartą. Twoja czarno-biała grafika może znaleźć się na paragonie może to być logo twojego sklepu lub jego reklama. 

Kasy Fiskalne jaką wybrać dla gastronomii – Łódź

Kasa Fiskalna Posnet Ergo jest świetnym rozwiązaniem dla branży gastronomicznej. Jest to niezwykle wytrzymałe, a także bardzo funkcjonalne urządzenie zamknięte w kompaktowej obudowie. Może działać samodzielnie jak i stanowić element Systemu Kasowego. Posiada 27 klawiszy skrótowych, które bardzo ułatwią pracę. Dzięki Posnet Ergo możesz samodzielnie dodać dowolną czarno białą grafikę, która będzie się znajdowała w nagłówku oraz stopce każdego paragonu. W dowolnym momencie możesz wyposażyć Ergo w dodatkowe moduły komunikacyjne WiFi i Bluetooth lub modem 3G. 

Dlaczego wybrać Multicom dla twojej Kasy Fiskalnej – Łódź

Firma Multicom działa w branży fiskalnej już ponad dwadzieścia lat. Multicom posiada w swojej ofercie bardzo dużo kas fiskalnych oraz terminali płatniczych. Nasi eksperci pomogą dobrać idealną kasę dla twojej działalności odpowiadając na twoje wszystkie pytania. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności w Urzędzie Skarbowym a także postaramy się o zwrot. W cenie oferujemy również Fiskalizacje, zaprogramowanie twojej kasy oraz dostawę pod same drzwi. Możemy również przeprowadzić szkolenie z zakresu działania sprzętu dla Ciebie i pracujących z Tobą osób.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź