15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Łomianki

0 Komentarze

Kasy Fiskalne jaki model najlepiej wybrać? – Łomianki

Kasę należy dobrać odpowiednio do świadczonych usług, jedna będzie lepszym rozwiązaniem dla restauracji a druga dla sklepu z pamiątkami. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania i starannie dobiorą kasę idealnie dla twoich potrzeb. Kasa Fiskalna Fawag Lite jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Cechy, które ją wyróżniają to między innymi: solidność i wytrzymałość w bardzo mocnej obudowie, łatwość w obsłudze, bardzo atrakcyjna cena, stabilność na ladzie, czytelny wyświetlacz, dodatkowe klawisze skrótu, funkcjonalność, ergonomiczność, a także niezawodny akumulator, który zapewni 

Ci średnio do 300 wydrukowanych paragonów bez zasilenia wewnętrznego.  

Kasy Fiskalne aż do 5 lat gwarancji – Łomianki

Standardowa gwarancja od producenta wynosi 12 miesięcy, nasza firma oferuje jednak możliwość przedłużenia jej aż do 60 miesięcy. Dlaczego tak długa gwarancja? Nasza firma jest pewna długoterminowego sprawnego działania naszych produktów oraz świadczenia naszych usług. Przedłużenie gwarancji zapewnia Ci bezpłatną naprawę oraz wymianę części twojej kasy fiskalnej do 12 miesięcy od ostatniego przeglądu sprzętu przez naszego serwisanta. Przedłużenie gwarancji nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych takich jak np. zalanie lub złamanie.

Kasy Fiskalne gdzie kupić i dlaczego wybrać Multicom? – Łomianki

Firma Multicom działa w branży fiskalnej już od ponad dwudziestu lat. Posiadamy świetnie wyszkoloną kadrę pracowników, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Nasz sklep posiada bardzo bogatą ofertę zarówno kas fiskalnych jak i terminali płatniczych. Co jeszcze wyróżnia Multicom? Miła atmosfera – odpowiemy na twoje wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. W cenie produktu oferujemy również: zaprogramowanie twojej kasy, fiskalizację, załatwienie za Ciebie wszystkich formalności w Urzędzie Skarbowym, przeprowadzenie szkolenia z zakresu działania sprzętu dla Ciebie oraz twoich pracowników. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź