15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Marki

0 Komentarze

Kasy Fiskalne Posnet Mobile HS EJ – Marki

Co wyróżnia Posnet Mobile HS EJ? 

Jest ona najmniejszą i najlżejszą dostępną kasą na rynku w Polsce. Bez większego trudu mieści się ona nawet do kieszeni. Pomimo swojej wielkości jest ona bardzo wysokiej jakości kasą, wykonaną z dbałością o detale. Posiada akumulator, który pozwala na wydrukowanie do nawet 8000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Kasa Fiskalna Posnet Mobile HS EJ jest bardzo prosta w obsłudze, posiada bardzo wytrzymałą baterię, cena również jest bardzo atrakcyjna, nie zajmuje dużo miejsca idealna Kasa Fiskalna dla długiej pracy mobilnej. Kasa dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych szarej i białej.

Kasy Fiskalne 5 letnia gwarancja – Marki

Standardowym rozwiązaniem jest gwarancja 12 miesięczna. Nasza firma jest pewna zarówno świadczonych przez nas usług jak i działalności produktów które posiadamy w swojej ofercie. Oferujemy więc przedłużenie gwarancji aż do 60 miesięcy. Przedłużenie gwarancji gwarantuje Ci darmową naprawę oraz wymianę części w twoim sprzęcie. Oferta ta nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych takich jak złamanie lub zalanie.

Kasy Fiskalne dlaczego warto jest wybrać Multicom? – Marki

Multicom działa w branży fiskalnej już ponad dwadzieścia lat. Posiadamy w swojej kadrze wyszkolonych ludzi, którzy poradzą sobie z wszystkimi problemami oraz odpowiedzą na twoje wszystkie pytania. W swojej ofercie sklepowej mamy ogromny wybór Kas Fiskalnych, a także Terminali Płatniczych. W cenie produktu postaramy się o zwrot oraz załatwimy za Ciebie wszystkie formalności w Urzędzie Skarbowym, zaprogramujemy twoją kasę oraz przeprowadzimy krótkie szkolenie z zakresu działania sprzętu dla Ciebie i twoich współpracowników, a także dokonamy fiskalizacji. Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania a rozmowa będzie przebiegała w bardzo miłej atmosferze. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź