15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne online Bydgoszcz

0 Komentarze

Kasa fiskalna, a drukarka fiskalna

Oba urządzenia zarówno kasa jak i drukarka służą do prowadzenia sprzedaży detalicznej i wystawiania paragonów. Drukarki fiskalne mają dodatkowo funkcję wystawiania faktury VAT. Służą do tego samego natomiast ich działanie jest nieco inne.

Znaczną różnicą między drukarką, a kasą jest to, że kasa fiskalna może funkcjonować samodzielnie, a sprzedaż i paragon wystawiane są tylko na niej. Drukarka fiskalna aby spełniała te same funkcje co kasa wymaga podłączenia do komputera i połączenia z odpowiednim programem sprzedażowym. 

Kasy fiskalne online Bydgoszcz – Wybór zależy od tego w jakiej branży działasz, gdzie prowadzisz działalność i jak duży jest asortyment produktów. 

Kasa fiskalna będzie dobrym wyborem dla przedsiębiorców, którzy prowadzą niewielką firmę z niewieloma ilościami usług. Kasy fiskalne mają ograniczoną bazę towarową. Do tej grupy zaliczać się będą salony fryzjerskie, kosmetyczne, niewielkie sklepy czy gabinety lekarskie. 

Drukarka fiskalna jest dobrą alternatywą dla większych sklepów z dużym asortymentem produktów. Dzięki sprzedaży przy pomocy systemu sprzedażowego mamy bezpośredni wgląd na obecny stan naszego magazynu – w kasie fiskalnej takiej możliwości nie mamy.

Oprócz wyboru ważny jest też serwis w którym dokonujemy zakupu urządzenia. Warto sprawdzić jaką pozycję zajmuje na rynku. Współpraca z tą firmą nie kończy się na zakupie. W razie jakiejkolwiek awarii urządzenia, sprzęt trafia właśnie do nich. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź