15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne online Wrocław

0 Komentarze

Wiadomo, że kasy fiskalne małe i duże nie różnią się tylko rozmiarem. Zatem czym się różnią? I dla kogo przeznaczone są kasy duże, a dla kogo te mniejsze? 

To dla kogo przeznaczone są kasy mobilne, czy stacjonarne zależy od działalności gospodarczej. Każdy ma inny charakter pracy i zakres oferowanych usług. Sprzedaż produktów w markecie różni się od oferowania usług naprawy samochodu. Handel ma charakter stacjonarny, a w warsztacie samochodowym ważna będzie mobilność i poręczność. 

Przede wszystkim o kasie mobilnej powinny pomyśleć osoby zwykle aktywne, które nie pracują w jednym, stałym miejscu, a często pracują w terenie, na wyjazdach lub miejscach gdzie miejsce na kasę fiskalną jest zwyczajnie ograniczone. Małe kasy posiadają wytrzymałą baterię, która umożliwia wielogodzinną pracę poza miejscem pracy. Charakteryzuje je również wytrzymałość na różne uszkodzenia, lekkość i poręczność.

Kasy stacjonarne są zwykle większe i mają możliwość współpracy z innymi urządzeniami tj. z wagą sklepową, szufladami czy też z komputerem. Są bardziej funkcjonalne, pomieszczą więcej rodzajów ofert aniżeli kasy mobilne. Będzie idealnym rozwiązaniem dla większych punktów sprzedaży. Dodatkowo jest możliwość umieszczenia na paragonie tekstu reklamowego oraz logo. Natomiast często wymagają stałego podłączenia do kontaktu i są dużo cięższe, więc częste przemeblowania mogą sprawić problem. 

Kasy fiskalne online Wrocław – podsumowując, o czym należy pamiętać?

Wybór odpowiedniego sprzętu jest uzależniony od indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź