15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Pabianice

0 Komentarze

Kasy Fiskalne – Pabianice Budowlanka

Jaka kasa fiskalna dla budowlańca sprawdzi się najlepiej? Większość przedstawicieli branży wybiera małe, mobilne urządzenia. Wśród godnych polecenia kas można wymienić np. Posnet ERGO. Została wyposażona w opcję modułowej rozbudowy. Gdy biznes się rozwinie, możliwe jest dodanie m.in. dodatkowych modułów komunikacyjnych.

Rozwiązaniem, które pozwoli firmie budowlanej wyróżnić się na tle konkurencji, jest urządzenie będące połączeniem kasy fiskalnej online i terminala płatniczego. Tym urządzeniem jest POSPAY Online. Dodatkowo może też działać w trybie drukarkowym – za pośrednictwem oprogramowania do zarządzania sprzedażą zainstalowanego np. na komputerze czy urządzeniu mobilnym.

Dlaczego fiskalny terminal płatniczy miałby wyróżnić firmę budowlaną na tle konkurencji? Odpowiedź jest prosta – poprzez zapewnienie klientom opcji wygodnej i szybkiej płatności kartą. Większość firm budowlanych nie udostępnia takiej możliwości, a już na pewno nie w pracy mobilnej, np. przy przyjmowaniu należności od klienta na terenie budowy czy remontowanego lokalu.

Kasy Fiskalne – Pabianice fryzjerstwo

Jeśli planujemy świadczyć usługi z dojazdem, co może okazać się konieczne w przypadku kolejnych obostrzeń związanych z koronawirusem, dobrym pomysłem będzie wybór niewielkiego urządzenia, które łatwo zabierzemy ze sobą. Dodatkowym atutem będzie też mocny akumulator oraz wbudowany modem GSM, pozwalający kasie łączyć się z internetem zawsze i wszędzie. Urządzenia w wersji GSM świetnie sprawdzą się też w lokalach, które nie posiadają sieci WiFi. 

Kasy Fiskalne – Pabianice gdzie kupić?

Firma Multicom działa w branży fiskalnej od ponad 20 lat. Co wyróżnia naszą firmę?

Posiadamy szeroką ofertę Kas Fiskalnych oraz Terminali Płatniczych. Nasi pracownicy pomogą ci załatwić wszelkie formalności oraz uzyskać zwrot z Urzędu Skarbowego. W cenie produktu oferujemy również szkolenie z działania produktu dla ciebie i twoich pracowników oraz zaprogramowanie Kasy. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź