15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Puławy

0 Komentarze

Kasa fiskalna Puławy a sklepy internetowe

W mniejszych miastach, takich jak Puławy osoby często decydują się na otwarcie sklepu internetowego. Jedną z korzyści prowadzenia sprzedaży wysyłkowej jest zwolnienie z obowiązku posiadania kasy fiskalnej. Nie jest to jednak przywilej dotyczący wszystkich sklepów internetowych. By móc nie wystawiać paragonów swoim klientom, musisz spełnić warunki określone przez ustawodawcę:

  • Musisz prowadzić sprzedaż wysyłkową
  • Sprzedawać towary niewykluczone z listy objętych możliwością sprzedaży bez kasy fiskalnej
  • Otrzymać całość zapłaty na konto bankowe

Jako, że możliwość braku posiadania kasy fiskalnej dotyczy małego zakresu usług, przepisy ściśle określają sytuacje, w których utracisz prawo do niewystawiania paragonów sprzedaży internetowej:

  • Jeżeli udział produktów nieobjętych nakazem ewidencjonowania nie przekroczyła 80% całości obrotu Twojej firmy
  • W przypadku umożliwienia klientowi odbioru osobistego zakupionego towaru – nie jest to już działalność wysyłkowa
  • Jeżeli klient dokonuje płatności gotówkowej
  • Kiedy w Twoim asortymencie znajdą się towary objęte koniecznością wystawiania paragonów

Kasy fiskalne online dla fryzjerów w Puławach

Kasy fiskalne online są stopniowo i systematycznie wprowadzane począwszy od 1 stycznia 2020 roku. Od 1 lipca 2021 roku każdy fryzjer ma obowiązek posiadania kasy fiskalnej online. W związku z tym każdy fryzjer musi zakupić kasę i poddać ją fiskalizacji do końca czerwca 2021 roku. Kasa dla fryzjera powinna charakteryzować się małym i kompaktowym rozmiarem, a także szybkim działaniem co pozwoli szybko i bezproblemowo obsługiwać klientów. Najczęściej wybieraną kasą fiskalną online wśród kosmetyczek jest Posnet Ergo online. Posiada ona podświetlaną klawiaturę odporną na zachlapania, co czyni z niej doskonałe rozwiązanie dla fryzjerów. Mechanizm wymiany papieru „Wrzuć i drukuj” pozwala na szybką pracę i obsługę klientów. Ciekawą możliwością jest umieszczenie własnych grafik na paragonie, co pomoże w reklamie Twojej firmy. Podatnicy świadczący usługi fryzjerskie mogą skorzystać z ulgi na zakup kasy fiskalnej online wynoszącej 90% ceny netto kasy, nie więcej niż 700 zł.

Mam na oku kasę, ale gdzie mogę ją dostać?

Multicom posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży fiskalnej. Jesteśmy godnymi zaufania ekspertami w zakresie urządzeń fiskalnych. Przez cały okres wykorzystywania zakupionej u nas kasy fiskalnej służymy państwu pomocą z zakresu praw i obowiązków użytkownika urządzenia. W cenie zakupu załatwimy wszystkie formalności w Twoim urzędzie skarbowym. Twoją kasę zaprogramujemy, a także przeszkolimy Ciebie z obsługi urządzenia. Urządzenie dostarczymy pod Twoje drzwi na terenie całej polski.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź