15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Radomsko

0 Komentarze

Kasy Fiskalne Radomsko- którą warto wybrać?

Firma Multicom posiada świetnie wyszkoloną kadrę która pomoże Ci dobrać Kasę Fiskalną Radomsko, która idealnie wpasuję się do twoich usług. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży fiskalnej. Nasza Firma posiada szeroki asortyment Kas Fiskalnych oraz Terminali Płatniczych. Nasi pracownicy pomogą Ci uzyskać zwrot z Urzędu Skarbowego, a także załatwią za ciebie wszystkie formalności. W cenie produktu znajduje się również między innymi fiskalizacja, zaprogramowanie kasy, szkolenie z zakresu działania sprzętu jak i 12 miesięczna gwarancja z możliwością przedłużenia jej do aż 60 miesięcy! Nasza kadra z pewnością odpowie na Twoje wszystkie pytania dodatkowo odpowiadając na wszystkie pytania.

Kasa Fiskalna POSNET NEO XL – Radomsko

Kasa Fiskalna POSNET NEO XL to niezwykle wytrzymały oraz bogaty w wiele funkcjonalnych opcji produkt. Ta kasa znakomicie sprawdzi się w średniej jak i dużej wielkości placówkach handlowych. NEO XL jest sprawdzonym produktem, na który wszyscy chwalą za wytrzymałość. Wzbogacona w najnowsze funkcje umożliwia nam łączenie się z Terminalem Płatniczym, a także szalką ważącą. Umożliwia ona również programowanie przypomnień. Cena bez promocji to 2398,37 zł netto bez VAT, 2,950zł brutto z VAT

System GoPos idealne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych – Radomsko

Czym jest system GoPos? System ten idealnie sprawdza się w restauracjach, hotelach oraz sklepach. GoPos bez problemu poradzi sobie w każdej branży z tysiącami produktów. Cały system jest bardzo prosty w obsłudze i naprawdę szybko nauczysz się go obsługiwać. Posiada on mapę stołów którą możesz modyfikować według swojego schematu stolików w restauracji, dzięki czemu bez problemu przyjmiesz zamówienie dla danego stolika. Przycisk magazyn posiada ilość produktów na magazynie oraz  informuje jeśli ich ilość zbliża się ku końcowi. Każdy rachunek możesz odłożyć na później i wrócić do niego po czasie. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź