15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Na co zwracać uwagę przy zakupie kasy fiskalnej?

0 Komentarze

Przy zakupie kasy fiskalnej trzeba wziąć pod uwagę między innymi sprzedawcę od którego chcemy kupić urządzenie. Jest to bardzo ważne, ponieważ to z nim będziemy związani przez kolejne lata naszej pracy. Wybierając serwis warto wybrać taki, który ma już wieloletnie doświadczenie i zajętą dobrą pozycję na rynku. Dodatkowo warto zadać sprzedawcy kilka pytań między innymi to, jaki jest okres gwarancji i co obejmuje. 

Kasy fiskalne online Łódź – oprócz samego kupna urządzenia wiążemy się z serwisem. Sprzedawca kasy przygotowuje ją do użytku, przeprowadza przeglądy i w razie jakiejkolwiek awarii pomaga nam. Dlatego wybór sprzedawcy, który jest uczciwy i posiada wieloletnie doświadczenie ma znaczenie. Należy się upewnić czy sprzedawca kasy posiada odpowiednie uprawnienia do wykonania takiego serwisu. W przeciwnym razie może nam to przynieść wiele problemów. 

Obowiązek dotrzymania terminu serwisowania sprzętu leży po stronie przedsiębiorcy, a właściciel, który nie przystosuje się do tego obowiązku w razie kontroli Urzędu Skarbowego może zapłacić karę. Przeglądy kasy fiskalnej powinny się odbywać co minimum dwa lata. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź