15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Strony internetowe Gdynia

0 Komentarze

Strony internetowe Gdynia – jakie są jej zalety dla Twoje biznesu?

Choć może nam się to wydać dziwne to obecnie obserwujemy niedobór stron internetowych – wiele małych lokalnych biznesów takich jak piekarze nie istnieje w sieci. Dowiadujesz się o nich najczęściej od innych osób lub z social mediów poprzez tzw. pocztę pantoflową. A nawet prosta strona internetowa może rozwiać wątpliwości osób nią zainteresowanych oraz budować świadomość Twojej marki w internecie. Jakie więc są zalety własnej strony internetowe Gdynia?

  • Własna strona internetowa pozwala Tobie na swobodną budowę wizerunku w internecie i dowolne prezentowanie treści dotyczących Twojej firmy w sposób taki, jaki chcesz.
  • Strony internetowe Gdynia dostępne są całą dobę przez cały tydzień dzięki czemu możesz pozyskiwać klientów nawet kiedy Twój lokal stacjonarny jest zamknięty. 
  • Dobrze zaprojektowana strona internetowa sama przyciągnie nowych odwiedzających dzięki optymalizacji SEO i pozycjonowaniu. Wszystko dzięki wykorzystaniu ruchu organicznego czyli naturalnych zapytań takich jak np. “tworzenie stron internetowych Gdynia”. 
  • Wyszukiwarka Google stawia na lokalny biznes dzięki czemu masz większą możliwość konkurowania z dużą zagraniczną konkurencją 
  • A te wszystkie zalety odejmując sam koszt tworzenia stron internetowych Gdynia kosztują Ciebie niewielkie pieniądze ponieważ utrzymanie własnej strony kosztuje niewiele. 

Jak możesz zobaczyć własna strona internetowa to wiele korzyści dla Twojej działalności, jeśli jednak nadal masz jakieś wątpliwości to zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie pomożemy i doradzimy w temacie posiadania własnej strony internetowej. 

Jakie są etapy tworzenie stron internetowych Gdynia?

Stworzenie poprawnie zaprojektowanej strony internetowej jest niełatwym i wieloetapowym procesem. Trzeba się skupić na takich elementach jak projekt graficzny czy optymalizacja pod kątem SEO i reklam – chcemy przecież żeby nasza witryna była dopracowana pod każdym kątem. Jak więc ten proces wygląda u nas?

  • Pierwszym etapem jest określenie typu i celu strony internetowej. Wraz z klientem zastanawiamy się co powinno a co nie powinno znaleźć się na stronie internetowej a także dobieramy funkcjonalność witryny do jej celu.
  • Drugim krokiem jest przygotowanie się do wykonania strony internetowej. Jest to bardzo ważny etap ponieważ dobieramy wtedy słowa kluczowe na których podstawie określamy co znajdzie się na poszczególnych podstronach witryny. Dobrze dobrane słowa kluczowe z jak najniższą konkurencją oraz jak największą ilością wyszukiwań sprawiają że strona niejako pozycjonuje się sama  
  • Kolejnym etapem jest właściwe stworzenie strony internetowej – podczas tego etapu staramy aby stworzyć stronę internetową zgodną ze wszystkimi wymaganiami naszych klientów. Oczywiście jeżeli którąś z propozycji klienta wyda nam się błędna czy niewłaściwa proponujemy alternatywne sposoby dojścia do celu. Pomagamy i edukujemy w zakresie dobrych praktyk przy projektowaniu strony internetowe Gdynia.
  • Ostatnim etapem jest wykończenie strony internetowej – dopracujemy stronę pod kątem animacji, opisów czy optymalizacji SEO i szybkości działania aby była ona zgodna z standardami Google oraz trendami panującymi w Web Designie. Na koniec podłączamy wszystkie niezbędne narzędzia takie jak Google Analytics czy Google Search Console.
Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź