15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Strony internetowe Olsztyn

0 Komentarze

Cele strony internetowe Olsztyn

Często spotykamy się u naszych klientów z problemem braku wiedzy na temat tego co powinno znaleźć się na stronie internetowej oraz jaki cel powinna ona pełnić. Staramy się pomagać w takich sytuacjach ponieważ chcemy dostarczać strony jak najbardziej zgodne z wymaganiami naszych klientów. Jakie więc są najpopularniejsze cele wśród naszych klientów:

  • Zaprezentowanie firmy lub produktu w atrakcyjny sposób – do tego celu wykonujemy stronę wizytówkową na której znajdziemy podstawowe informacje oraz dane kontaktowe lub o dostępności zaprezentowanych produktów.
  • Sprzedaż produktów firmy – do tego zadania oczywiście służy sklep internetowe który wykonujemy w opraciu o platformę WordPress (WooCommerce) lub Shoper których ogromną zaletą są spore możliwości edytowania treści i wyglądu na stronie. 
  • Prezentowanie w określony sposób firmy i budowanie jej wizerunku w internecie za pomocą strony wizerunkowej – rzecz jasna takie strony posiadają także informacje kontaktowe oraz opcjonalny moduł blogowy pozwalający na informowanie klientów o przykładowo aktualnościach firmowych.

Są to tylko podstawowe cele – istnieje ich znacznie więcej jednak te powyższe są najpopularniejszymi wśród naszych klientów. Po wybraniu celu powinniśmy przejść do określenia tego co chcemy aby znalazło się na naszej stronie internetowej – warto aby wypisać je w formie mapy myśli lub myślników co będzie nam pomocne przy tworzeniu stron internetowych. Warto również sprawdzić czy nie posiadamy już gotowych do użycia materiałów na stronę – jednak jeśli ich nie posiadamy to żaden problem. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych kompleksowo dlatego przygotujemy dla Ciebie profesjonalne treści takie jak grafiki, zdjęcia czy teksty.

Tworzenie stron internetowych Olsztyn – jak znaleźć idealnego wykonawcę?

Poszukiwania dobrego wykonawcy strony internetowej jest trudnym zadaniem – jednak z odpowiednią wiedzą lub czasem jest ono jak najbardziej wykonalne. Na jakie elementy więc powinniśmy zwrócić uwagę podczas naszych poszukiwań?

  • Kompleksowość – kompleksowy wykonawca nie tylko zajmie się samym projektem strony ale przygotuje również dobre jakościowo treści na stronę takie jak zdjęcia czy teksty.
  • Wycena – dobra wycena zawiera podstawowe informacje na temat wykonywanej strony oraz rozwiązań i technologii użytych do jej wykonania. Poza tym powinna zawierać ona podział kwoty na poszczególne elementy składające się na całość strony. Podstawowym minimum jest wyszczególnienie zdjęć, grafik, tekstów oraz projekt witryny.  
  • System zarządzania treścią (CMS) – pozwala on na łatwe i samodzielne rozbudowanie strony o nowe elementy takie jak podstrony czy wpisy.
  • Optymalizacja – jest to bardzo ważny element tworzenia stron internetowych Olsztyn ponieważ bez jej przeprowadzenia strona nie osiągnie zadowalającego poziomu konwersji oraz pozyskiwania ruchu organicznego.
  • Cena – na ten element powinniśmy zwracać uwagę dopiero wtedy kiedy wybieramy ofertę pośród naszych faworytów. Branie najniższej ceny jako jedynego wyznacznika sprawi że otrzymamy źle wykonaną i niezgodną z naszymi wymaganiami stronę internetową.
Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź