15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Strony internetowe Wrocław

0 Komentarze

Typy stron internetowych Wrocław

Zaprojektowanie witryny internetowej łączącej cechy różnych typów stron internetowych obecnie nie stanowi żadnego problemu. Przykładem tego mogą być sklepy internetowe które mogą równie świetnie prezentować naszą firmę i produkty oraz gdzie znajdziemy wpisy w formie poradników zakupowych poprzez moduł blogowy. Dlatego też zadanie wybrania odpowiedniego typu dla swojej strony internetowej może być problematyczne. Aby jednak pomóc Tobie w tym zadaniu przedstawiamy najpopularniejsze typy stron internetowe Wrocław:

  • Strona wizerunkowa – jej największym celem jest przedstawienie firmy lub produktów firmy w atrakcyjny i interesujący sposób. Oprócz tego na stronie takiej znajdziemy dane kontaktowe lub takie na których podstawie wnioskujemy gdzie możemy dostać zaprezentowany produkt.
  • Sklep internetowy – jego głównym celem jest oczywiście sprzedawanie produktów firmy przez internet. Nasze sklepy wykonujemy w oparciu o platformy WordPress (WooCommerce) lub Shoper, których dużą zaletą jest możliwość swobodnego edytowania wyglądu oraz treści znajdujących się na sklepie. 
  • Blog – z tym typem stron internetowych spotykamy się najrzadziej wśród naszych klientów – wynika z to dostępności narzędzi do samodzielnego i sprawnego stworzenia bloga. Jednak w kwestii możliwości edytowania treści na stronie oraz optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych. Zamawiając blog u nas masz pewność że otrzymasz blog odpowiednio zoptymalizowany, pozwalający na pełne edytowanie wyglądu bloga i dodawanie samodzielnie nowej funkcjonalności za pomocą wtyczek. 

Oczywiście jednak nie jest to twarde kryterium którego musisz się trzymać zamawiając stronę dla swojej firmy – tworzymy strony internetowe dopasowane pod wszystkie potrzeby i wymagania naszych klientów. 

Tworzenie stron internetowych Wrocław – jak wygląda proces tworzenia?

Wykonanie nowoczesnej i poprawnie zaprojektowanej pod każdym względem strony internetowej jest skomplikowanym i wymagającym dużego doświadczenia procesem – w końcu musimy zająć się dostosowaniem projektu strony czy zoptymalizowaniem jej pod kątem SEO lub reklam. Jak więc wygląda to u nas?

  • Na początek zajmujemy się określeniem typu i celu strony internetowej. Rozmawiamy z klientem o jego planach na stronę internetową na których podstawie dobieramy odpowiednie rozwiązania i funkcjonalność zgodną z określonymi przez klienta wymaganiami.  
  • Po tym przechodzimy do określenia słów kluczowych na których podstawie planujemy treści na podstronach. Jest to bardzo ważny etap projektowania stron internetowych ponieważ od odpowiedniego doboru słów kluczowych (czyli takich o jak najniższej konkurencji oraz jak największej ilości wyszukiwań) zależy poziom pozyskiwania ruchu organicznego na stronę.
  • Następnie zajmujemy się tworzeniem stron internetowych – podczas przygotowania strony internetowej staramy się aby jak najlepiej spełnić wymagania naszych
Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź