15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminal płatniczy Rzeszów- jakie są zalety jego posiadania?

0 Komentarze

Terminal płatniczy Rzeszów- jakie są zalety jego posiadania?

Dziś brak gotówki w portfelu jest już normalną i coraz częściej spotykaną rzeczą, w końcu mamy dostęp do wygodniejszych i szybszych sposób płatności bezgotówkowych takich jak karta czy nawet telefon. Bardziej dobitnie przewagę płatności bezgotówkowych nad gotówką z pewnością pokażą statystyki:

  • 70% klientów uważa płatności bezgotówkowe za najwygodniejszą istniejąca formę płatności.
  • 65% klientów poleci innym sklep w którym można płacić bez użycia gotówki.  
  • 60% z nich nie wychodzi z domu bez telefonu lub karty umożliwiającej płatność bezgotówkową. 
  • 52% klientów częściej woli robić zakupy w miejscach które pozwalają na płatność bezgotówkową.
  • Aż połowa klientów zrezygnuje z zakupów w sklepie jeśli nie będzie mogła zapłacić kartą lub gotówką.
  • 33% klientów deklaruje że będzie wydawała wyższe kwoty w miejscach które pozwalają na płatności bezgotówkowe.

Jak możesz zobaczyć posiadanie terminala płatniczego w obecnych czasach to niemal obowiązek jeśli chcemy być atrakcyjni i przyjaźni dla kupujących – w końcu nie chcemy ich stracić ze względu na brak terminala.

Terminale płatnicze Rzeszów- jakie są ich koszty?  

Chociaż faktycznie koszty posiadania terminala płatniczego dawniej były wysokie to obecnie jest to tanie rozwiązanie dającę duże korzysći o któych pisaliśmy powyżej. Jeżeli to Twój pierwszy terminal możesz skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa dzięki któremu przez pierwszy rok nie ponosisz żadnych kosztów związanych z wykorzystaniem terminala. Po zakończeniu tego okresu lub przekroczeniu obrotu 100 000 zł na jednym terminalu (a możesz otrzymać ich 3 w ramach programu Polska Bezgotówkowa) ponosimy niewielkie koszty na które składają się:

  • Dzierżawa terminala – jest to niska stała opłata pobierana co miesiąc.
  • Prowizja – niewielka stawka (poniżej jednego procenta) pobierana automatycznie przy każdej transakcji.

Terminale płatnicze Rzeszów- jaki terminal wybrać? 

Około 90% terminali które wydajemy to mobilne bezprzewodowe terminale płatnicze Rzeszów, wynika to z faktu że są to małe, wygodne urządzenia które dzięki długiemu czasowi pracy na baterii możemy bez problemu wykorzystywać w terenie, gdziekolwiek jesteśmy. Stacja dokująca pozwala na doładowanie urządzenia w czasie kiedy nie jest wykorzystywane co zwiększa komfort i czas pracy urządzenia. Jednak jeżeli planujemy korzystać z terminala w miejscu przez które przewijają się duże ilości klientów to lepszym wyborem będą stacjonarne terminale płatnicze Rzeszów- pozwalają one na podłączenie terminala płatniczego do naszej kasy fiskalnej lub komputera z programem fakturującym dzięki czemu nie musimy wpisywać ponownie kwoty na terminalu – wystarczy że wybrać na kasie płatność kartą a kwota zostanie przesłana prosto do urządzenia. Jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie dla miejsc takich jak sklepy spożywcze gdzie obsługujemy spore ilości klientów dzięki czemu obsługa ich jest szybsza oraz wygodniejsza. Terminale stacjonarne eliminują także potrzebę wymiany w ich baterii co kilka lat z powodu naturalnego zużycia. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź