15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminal płatniczy Wadowice- jakie są benefity płynące z ich wykorzystania?

0 Komentarze

Obecnie brak gotówki w dzisiejszych czasach nie jest już niczym wyjątkowym – większośc z nas posiada już kartę lub nawet telefon pozwalający na płatności bezgotówkowe bo przecież te metody są dla nas o wiele wygodniejsze. Jasno pokazują to następujące statystyki:  

  • 70% klientów uważa płatność kartą lub telefonem za najwygodniejszą istnieją formę płatności,
  • 65% klientów poleca sklep który akceptuje bezgotówkowe metody płatności,
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu umożliwiającego płatności bezgotówkowe,
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej dokonywałą zakupów w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowych,
  • 50% klientów zrezygnuje z zakupów kiedy nie mogli za nie zapłacić kartą lub telefonem,
  • 33% klientów deklaruje że wyda większe kwoty w takich miejscach.

Jak dobrze widać posiadanie terminala płatniczego stało już praktycznie obowiązkiem jeśli nie chcemy tracić atrakcyjności jak i samych klientów. 

Terminale płatnicze Wadowice – program Polska Bezgotówkowa?

Polska Bezgotówkowa jest to wspólna inicjatywa instytucji zajmujących się usługami płatniczymi – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Rozwoju, organizacji płatniczych Visa i Mastercard oraz agentów rozliczeniowych. Celem programu jest zniesienie wszystkich kosztów związanych z użytkowaniem terminala płatniczego na okres pierwszych 12 miesięcy – w ramach akcji możemy otrzymać do 3 terminali za darmo na rok lub do przekroczenia 100 000 zł obrotu na urządzenie. Z programu Polska Bezgotówkowa może skorzystać każdy przedsiębiorca który nie posiadał terminala przez ostatnie 12 miesięcy.

Terminale płatnicze Wadowice – jaki terminal płatniczy wybrać? 

Najczęściej wybieranym przez naszych klientów typem terminali płatniczych są bezprzewodowe terminale płatnicze – stanowią one 90% wydawanych przez nas urządzeń. Wynika to głównie z ich dużej wygody – dzięki kompaktowym rozmiarom (terminal jest wielkości dłoni), wydajnej pracującej przez jeden dzień baterii oraz wbudowanej karcie SIM tworzą z niego doskonałego towarzysza w handlu obwoźnym gdziekolwiek jesteś. Dodatkowo urządzenie można doładowywać na stacji dokującej co sprawia że urządzenie świetnie również sprawdza się w pracy w lokalu. Świetnym tego przykładem są restauracje gdzie terminale ładują się na stacji dokującej kiedy nie są używane ale w razie potrzeby kelner może przyjąć zamówienie przy stoliku, wygodnie dla klienta. Jednak kiedy obsługujemy duże ilości klientów lepszym wyborem będzie terminal płatniczy współpracujący z kasami fiskalnymi lub programem sprzedażowym dzięki czemu kasjer nie będzie musiał

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź