15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Elbląg

0 Komentarze

Terminale płatnicze Elbląg – program Polska Bezgotówkowa 

Program Polska Bezgotówkowa to ogólnopolski program wsparcia obrotu bezgotówkowego – jest to wspólna inicjatywą uczestników rynku usług płatniczych – Ministerstwa Rozwoju, Związku Banków Polskich, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard. Dzięki temu programowi przez pierwsze 12 miesięcy nie są pobierane żadne opłaty związane z użytkowaniem i wypożyczeniem terminalu płatniczego. Oznacza to że możemy otrzymać do trzech terminali płatniczych za darmo na rok. Po upływie tego okresu lub po przekroczeniu 100 000 zł obrotu na terminal ponosimy opłaty zgodne z podpisaną umową. Z akcji Polska Bezgotówkowa może skorzystać każdy przedsiębiorca który przez ostanie 12 miesięcy nie posiadał terminala płatniczego.

Terminal płatniczy Elbląg – jakie są zalety jego posiadania?

Najlepszym sposobem na przedstawienie benefitów płynących z posiadania terminalu w swojej działalności będzie garść statystyk: 

  • 70% klientów uważa kartę za najwygodniejszy sposób płatności
  • 65% klientów poleca sklepy które pozwalają na płatności bezgotówkowe 
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez telefonu lub karty umożliwiającej płatności bezgotówkowe 
  • 52% klientów częściej dokonuje zakupów w sklepach oferujących płatności bezgotówkowe 
  • 50% klientów rezygnuje z zakupów jeśli nie może zapłacić kartą lub telefonem
  • 33% klientów wydaje wyższe kwoty w sklepach pozwalających na płatność kartą lub telefonem  

Jak można zaobserwować płatności kartą lub telefonem wypierają gotówkę z rynku – są bardziej wygodne i bardziej komfortowe w użyciu niż tradycyjne sposoby płatności. Dlatego warto wyposażyć się w terminal płatniczy dzięki czemu zwiększymy atrakcyjność naszego biznesu – w końcu nie chcemy trafić klientów z braku posiadania terminala płatniczego. Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa przez pierwszy rok nie ponosimy żadnych kosztów terminala a jeśli uznamy że nie jest on przydatny w naszej działalności można go bezproblemowo zwrócić po roku.

Terminale płatnicze Elbląg – koszty utrzymania i formalności

Nie musisz się obawiać wysokich kosztów utrzymania terminala po zakończeniu darmowego okresu użytkowania terminal płatniczy Elbląg w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Nie posiadamy jednak jednego cennika kosztów dla klientów – przygotowujemy wyceny dostosowane do czynników, warunków, wymagań oraz możliwości naszych klientów. Na koszty utrzymania terminala składają się dwa elementy:

  • Dzierżawa terminala – niska, stała i comiesięczna opłata za urządzenie
  • Prowizja – mała (poniżej jednego procenta) opłata od każdej transakcji, która pobierana jest automatycznie. 

Wybierając Multicom załatwisz wszystkie niezbędne formalności podczas jednej rozmowy telefonicznej, podczas niej odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dobierzemy urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli będzie potrzeba – pomożemy także w wypowiedzeniu umowy u poprzedniego operatora terminali płatniczych informując Cię o wszystkich konsekwencjach wypowiedzenia umowy. Możesz nam zaufać że poinformujemy Cię o wszystkim, co musisz wiedzieć wiedzieć terminalach płatniczych. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź