15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Marki

0 Komentarze

Terminale płatnicze Marki – program Polska Bezgotówkowa 

Jeśli nie posiadasz terminala płatniczego w swojej dzialność to program Polska Bezgotówkowa jest Ciebie – jest to wspólna inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Rozwoju, organizacji płatniczych Visa i Mastercard oraz agentów rozliczeniowych. Jego celem jest promocja płatności bezgotówkowych wśród przedsiębiorców poprzez zniesienie wszystkich opłat związanych z wykorzystaniem terminala na okres pierwszych 12 miesięcy. W ramach programu możemy otrzymać do 3 terminali za darmo na rok lub do przekroczenia 100 000 zł obrotu na urządzenie. Z akcji może skorzystać każdy przedsiębiorca który przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadała terminala. 

Terminal płatniczy Marki – jakie płyną benefity z jego wykorzystania?

Obecnie tradycyjne metody płatności czyli gotówka jest wypierana z rynku na rzecz bezgotówkowych metod płatności takich jak karta, telefon czy nawet zegarek. Są to znacznie wygodniejsze i szybsze rozwiązania dla klientów. Dobrze pokazują to statystyki:

  • 70% klientów uważa płatności bezgotówkowe za najwygodniejszą formę płatności dostępną na rynku.
  • 65% klientów poleca sklepy akceptujące bezgotówkowe metody płatności.
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu umożliwiającego płatności bezgotówkowe.
  • 52% klientów deklarują, że będą częściej dokonywali zakupów w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowe.
  • 50% klientów zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła za nie zapłacić kartą lub telefonem.
  • 33% klientów deklarują że będą wydawali większe kwoty w sklepach z opcją płatności bezgotówkowych 

Jak dobrze widać posiadanie terminala płatniczego stało się już praktycznie obowiązkiem jeśli nie chcemy tracić klientów, a przecież tego nie chce żaden przedsiębiorca. 

Terminale płatnicze Marki – jaki terminal wybrać? 

Najpopularniejszym typem terminali płatniczych są bezprzewodowe terminale płatnicze Marki – stanowią one 90% wydawanych przez nas urządzeń. Wynika to z ich wysokiej wygody – są to małe urządzenia (wielkości dłoni) które łatwo można przechowywać w torbie albo schowku samochodowym, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może ono pracować przez cały dzień na baterii. A dzięki czemu stacji dokującej urządzenie kiedy nie jest wykorzystywane może być doładowywane co zwiększa czas pracy na baterii. Jednak w miejscach takich jak sklepy spożywcze lepszym wyborem będzie stacjonarny terminal płatniczy Marki, który pozwala na współpracę z kasami fiskalnymi lub programami sprzedażowymi co sprawia, że kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu co jest znacznie szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź