15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Pabianice

0 Komentarze

Terminal płatniczy Pabianice bezprzewodowy – zalety

Terminale płatnicze Pabianice bezprzewodowe mają sporo zalet wynikających z ich mobilności. Urządzenia tego typu stanowią 90% wydawanych przez nas urządzeń. Dlaczego? Po pierwsze wygoda – dzięki wyposażeniu terminala w pojemną baterie może on pracować w terenie przez cały dzień. Stacja dokująca sprawia że taki terminal można odkładać do niej podczas przerw co pozwala na jego doładowywanie. Podsumujmy więc zalety bezprzewodowych i mobilnych terminali płatniczych:

  • Mały rozmiar urządzenia – dzięki niemu terminal można zabierać wszędzie ze sobą – doskonale zmieści się w torbie lub schowku samochodowym 
  • Długi czas pracy na baterii – już nigdy nie przyjmiesz płatności z powodu przerwy w dostawie prądu – urządzenie może swobodnie pracować przez cały dzień na baterii i może być doładowywane poprzez stację dokującą
  • Stacja dokująca – choć przenośny, bezprzewodowy terminal płatniczy można używać również w lokalu. Idealnym przykładem takiego wykorzystania są restauracje – kiedy urządzenie nie pracuje doładowuje się ono w stacji dokującej ale w razie potrzeby kelner wyciąga terminal ze stacji i jest gotowy do przyjęcia płatności wygodnie dla klienta przy stoliku. 

Terminal płatniczy Pabianice bezprzewodowy – wady

Choć wad bezprzewodowych terminali płatniczych Pabianice jest niewiele to chcemy Cię o nich poinformować – świadomy i zgodny z Twoimi oczekiwaniami wybór jest równie ważny dla nas co dla CIebie. Największą więc wadą bezprzewodowych terminali płatniczych jest brak możliwości współpracy z kasami fiskalnymi. Sprawia to że po wybraniu płatności kartą na kasie lub w programie fiskalnym kwota nie pojawia na terminalu – kasjer musi ręcznie wpisać ją na terminalu. W przypadku obsługi dużej ilości klientów będzie to uciążliwe i niewygodne a także będzie spowalniało tempo obsługi klientów. Dla takich miejsc lepszym wyborem będą stacjonarne terminale płatnicze pozwalające na komunikację z kasą lub programem fiskalnym. Inną, mniejszą wadą bezprzewodowych terminali płatniczych jest potrzeba wymiany baterii urządzenia co kilka lat. Tak jak wspominaliśmy na początku – wad bezprzewodowych terminali  jest niewiele i wynikają one z konstrukcji urządzenia.  

Jakie są benefity z posiadania terminale płatnicze Pabianice w Twojej firmie?

Płatność kartą lub telefonem to dla większości klientów norma wypierająca klasyczną formę płatności. Miejsca które posiadają tylko możliwość płatności gotówką są co coraz rzadziej spotykane i mniej atrakcyjne dla klientów. Jasno pokazują to statystyki:

  • 70% klientów uważa że płatność bezgotówkowa jest najwygodniejszą dla nich opcją płatności.
  • 65% klientów deklaruje że poleci sklep który pozwala na płatność kartą lub telefonem.
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu umożliwiającego płatność bezgotówkową.
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej robiła zakupy w sklepie który oferuje płatności bezgotówkowe.  
  • Połowa klientów zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła zapłacić kartą lub telefonem.
  • 33% klientów deklaruje że będzie częściej robiła zakupy w sklepach pozwalających na płatności bezgotówkowe.

Jak widzisz terminale płatnicze Pabianice niosą wiele zalet dla Twojej działalności. Nasi konsultanci pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia i wszystkich formalnościach związanych z zakupem terminala a także odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania ich dotyczące. Nie czekaj i zamów swój terminal płatniczy u nas już dziś!

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź