15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Płońsk

0 Komentarze

Terminale płatnicze Płońsk – Polska Bezgotówkowa

Płatności bezgotówkowe wypierają już gotówkę z obiegu – według 70% klientów płatności tego typu są bardziej wygodne. Aż połowa klientów deklaruje że zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła zapłacić kartą lub telefonem. Dlatego warto aby i Twój biznes zaczął korzystać z terminali płatniczych Dzierżoniów. Właśnie dla przedsiębiorców którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadali terminala płatniczego powstał program Polska Bezgotówkowa. Jest to wspólna inicjatywa Ministerstwa Rozwoju, Związków Banków Polskich, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Akcja ta polega na zniesieniu wszystkich opłat związanymi z użytkowaniem terminala płatniczego. Oznacza to że możesz otrzymać do 3 terminali płatniczych za darmo na 12 miesięcy pod warunkiem że nie przekroczysz 100 000 zł obrotu na jedno urządzenie. 

Terminal płatniczy Płońsk – jakie są jego typy?

Terminale płatnicze Dzierżoniów możemy podzielić na 2 podstawowe typy:

  • bezprzewodowe terminale płatnicze 
  • stacjonarne terminale płatnicze

Zacznijmy od pierwszego typu urządzeń – są to niewielkie, poręczne oraz przenośne terminale z wbudowaną kartą SIM – działają one tak samo jak nasze telefony komórkowe. Takie urządzenia stanowią 90% urządzeń które wydajemy. Wynika to z tego że możesz go nosić gdziekolwiek jesteś, możesz pracować przez cały dzień z dala od źródeł zasilania dzięki wydajnej baterii. A stacja dokująca pozwala na doładowywanie urządzenia w ciągu dnia – doskonałym przykładem ich zastosowania mogą być restauracje. Kiedy nie są używane doładowują się na stacji dokującej ale w razie potrzeby kelner może przyjąć płatność wygodnie i komfortowo dla klienta przy jego stoliku. Natomiast urządzenia tego typu nie sprawdzą się w miejscach w których obsługujemy w ciągu dnia duże ilości klientów. Terminale stacjonarne pozwalają na połączenie z kasą fiskalną lub programem fakturującym. Dzięki czemu nie trzeba już dwukrotnie wpisywać kwoty co znacznie ułatwia i przyspiesza obsługę klientów. Jest to świetne rozwiązanie jeżeli przez nasz punkt sprzedaży przewijają się duże ilości klientów i gdzie liczy się czas obsługi klienta.  

Terminal płatniczy Płońsk – gdzie go dostać?

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą kas i drukarek fiskalnych – również oferujemy terminale płatnicze. Współpracujemy z Polskie ePłatności czyli największym dostawcą płatności bezgotówkowych w Polsce oraz z Fundacją Polska Bezgotówkowe. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z użytkowaniem terminala płatniczego. Działamy na terenie całego kraju i dostarczymy Twój terminal płatniczy pod Twoje drzwi. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź