15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Poznań

0 Komentarze

Terminal płatniczy Poznań – Polska Bezgotówkowa 

Jest to wspólna inicjatywa instytucji świadczących usługi płatnicze – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Rozwoju, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard – jego celem jest zlikwidowanie wszystkich opłat za terminale płatnicze na okres pierwszych 12 miesięcy. Ten okres ma pokazać przedsiębiorcą że z posiadania kasy fiskalnej płyną same zalety. W ramach programu Polska Bezgotówkowa można otrzymać do 3 terminali za darmo na okresu roku lub do momentu przekroczenia 100 000 zł obrotu na urządzenie. Z tej akcji może skorzystać każdy przedsiębiorca który przez ostanie 12 miesięcy nie posiadał terminalu płatniczego.

Bezprzewodowe terminale płatnicze Poznań – zalety

Bezprzewodowe terminale płatnicze Pyrzyce to najczęściej wybierane urządzenia przez naszych klientów – stanowią one 90% wydawanych przez nas urządzeń. Wynika to z wysokiej wygody jaką zapewniają tego typu urządzeń – terminal wyposażony jest w baterie która pozwala na pracę na baterii przez cały dzień. Jakie są więc zalety bezprzewodowych terminali płatniczych?

  • Mały rozmiar i lekka konstrukcja – dzięki czemu urządzenie może zmieścić się w torbie, schowku samochodowym lub nawet w niektórych kieszeniach. Bezprzewodowy terminal płatniczy będzie doskonałym partnerem w handlu w terenie gdziekolwiek jesteś.
  • Długi czas pracy na baterii – jak wspominaliśmy wyżej urządzenie może pracować przez cały dzień na baterii a dodatkowo możesz je doładowywać za pomocą stacji dokującej.
  • Stacja dokująca – jest ona idealnym dodatkiem kiedy pracujemy stacjonarnie czego dobrym przykładem mogą być lokale gastronomiczne – terminal kiedy nie jest używany może być doładowywany na dedykowanej stacji dokującej, ale w razie potrzeby bez trudu może zostać użyty przez kelnera do przyjęcia zamówienie wygodnie przy stoliku klienta. 

Bezprzewodowe terminale płatnicze Poznań – wady

Wad terminali bezprzewodowych jest niewiele i wynikają one z samej konstrukcji urządzenia jednak chcemy abyś wiedział o nich, żebyś mógł dobrać odpowiednie urządzenie dla Twoich potrzeb. Najważniejszą z nich jest brak możliwości integracji z kasami fiskalnymi lub z programem sprzedażowym – przez co kasjer ponownie musi wpisać kwotę na terminalu. Jest to niewygodne i spowalnia obsługę, dlatego w miejscach gdzie obsługujemy wielu klientów, gdzie liczy się czas lepszym wyborem będą stacjonarne terminale płatnicze współpracujące z kasami lub programami sprzedażowymi. Inną wadą bezprzewodowych terminali płatniczych jest konieczność wymiany baterii co kilka lat z powodu jej zużycia. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź