15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Puck

0 Komentarze

Terminale płatnicze Puck – jakie benefity płynące z ich wykorzystania?

Gotówka jest obecnie wypierana z rynku metod płatności. Na jej miejsce wchodzą znacznie wygodniejsze i szybsze metody płatności bezgotówkowych takie jak karty czy telefony. Choć nadal zdarzają się sklepy nie udostępniającej takiej możliwości to statystyki jasno pokazują że są one nieatrakcyjne dla klientów:

  • 70% klientów uważa transakcje bezgotówkowe za najwygodniejsze metody płatności jakie istnieją.
  • 65% klientów deklaruje że poleci sklep który umożliwia płatności bezgotówkowe.
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu umożliwiającego płatności bezgotówkowe.
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej robiła zakupy w miejscach umożliwiających płatności bezgotówkowe.  
  • Co najważniejsze aż połowa klientów zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła za nie zapłacić kartą lub telefonem.
  • 33% klientów deklaruje że będzie wydawała większe kwoty w miejscach przyjmujących bezgotówkowe metody płatności

Dane dobitnie pokazują że posiadanie terminala płatniczego w własnej działalności jest praktycznie obowiązkiem. Przecież nikt z nas nie chce tracić klientów i być nie atrakcyjnym miejscem dla nich. 

Terminal płatniczy Puck – jaki model wybrać?

Wyróżniamy dwa podstawowe typy terminali płatniczych – bezprzewodowe terminale płatnicze oraz stacjonarne terminale płatnicze. Zacznijmy od tych pierwszych – są to najczęściej wydawane przez nas urządzenia (stanowią 90% wybieranych terminali płatniczych). Wynika to z ich ogromnej wygody – kompaktowy i niewielki rozmiar urządzenia oraz długi sięgający całego dnia czas pracy na baterii tworzą z nich doskonałego partnera do pracy w terenie i przyjmowania płatności gdziekolwiek jesteś. Oprócz tego stacja dokująca pozwala na doładowywanie urządzenia kiedy akurat z niego nie korzystamy. Oczywiście bezprzewodowe terminale płatnicze Puck można wykorzystywać także stacjonarnie – świetnie sprawdzą się przykładowo w lokalach gastronomicznych gdzie umożliwiają one przyjmowanie zamówień przy stolikach a kiedy nie są one potrzebne mogą się ładować na stacji dokującej.

Terminale płatnicze Puck – formalności 

Wybierając nas masz pewność że załatwimy i pomożemy we wszystkich formalnościach podczas jednej rozmowy telefonicznej podczas której masz możliwość zapytania nas o wszystko co potrzebujesz. Pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniego urządzenia do twoich wymagań. Jesteśmy firmą ogólnopolską – dostarczymy urządzenie prosto pod Twoje drzwi. Wybierz nas już teraz i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź