15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Siedlce

0 Komentarze

Jakie płyną benefity z wykorzystywania terminala płatniczego Siedlce?

Posiadanie gotówki w portfelu to już praktycznie przeżytek. Większość z nas woli dokonywać płatności bezgotówkowych za pomocą karty, telefonu czy nawet zegarka. Jest to duży wygodniejszy a przede wszystkim szybszy sposób przeprowadzania transakcji. Ponad 70% klientów deklaruje, że bezgotówkowe formy płatności są najwygodniejszą istniejącą formą płatności na rynku. Dane te pokazują, że posiadanie terminala stało się praktycznie obowiązkiem – w końcu żaden przedsiębiorca nie chce tracić klientów.

Terminal płatniczy Siedlce z wykorzystaniem programu Polska Bezgotówkowa

Obecnie posiadanie terminala płatniczego to tanie rozwiązanie ułatwiające pracę, dające wiele możliwości. Jeżeli przymierzasz się do zakupu pierwszego terminala możesz skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa dzięki któremu przez pierwszy rok nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu posiadania terminala. W ramach programu możesz otrzymać do 3 terminali. Po zakończeniu tego okresu lub przekroczeniu obrotu 100 000 PLN na jednym terminalu, ponosimy niewielkie koszty:

  • Pobierana co miesiąc niewielka opłata dzierżawy terminala 
  • Niska prowizja pobierana automatycznie przy każdej transakcji 

Terminal płatniczy Siedlce – jaki terminal wybrać?

Aktualnie na rynku możemy spotkać dwa rodzaje terminali płatniczych – bezprzewodowe oraz stacjonarne terminale płatnicze. Bezprzewodowe terminale płatnicze są najczęściej wybierane. Stanowią one 90% wydawanych przez nas urządzeń. Wynika to z ich zalet takich jak mały kompaktowy rozmiar dzięki któremu można wygodnie przyjmować płatności niezależnie w jakim miejscu się znajdujemy. Wydajna bateria sprawia że możesz pracować na terminalu nawet przez cały dzień nie martwiąc się że nie przyjmiesz transakcji z powodu braku prądu. Stacja dokująca pozwala na wygodne ładowanie urządzenia kiedy nie jest ono wykorzystywane. Dzięki czemu bezprzewodowy terminal płatniczy sprawdzi się także w lokalu. Jednak nie każda działalność będzie w stanie wykorzystać możliwości terminala bezprzewodowego. W miejscach gdzie przewija się bardzo dużo osób lepszym wyborem będzie stacjonarny terminal płatniczy. Pozwala on na współpracę z kasami fiskalnymi oraz programami sprzedażowymi dzięki czemu kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu co jest znacznie szybszym i bardziej wygodnym dla pracowników rozwiązaniem.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź