15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Sosnowiec

0 Komentarze

Terminal płatniczy Sosnowiec – jakie są benefity płynące z jego posiadania?

Gotówka obecnie jest wypierana z rynku – wszystko przez to że istnieją o wiele wygodniejsze od niej metody płatności bezgotówkowych takie jak karta czy nawet telefon. Jasno pokazuje to garść statystyk:  

  • 70% klientów uważa płatności bezgotówkową za najwygodniejszą istniejącą formę płatności.
  • 65% klientów poleca sklepy które przyjmują płatności bezgotówkowe.
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu pozwalającego na płatności bezgotówkowe.
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej dokonywała zakupów w miejscach przyjmujących bezgotówkowe metody płatności. 
  • Połowa klientów zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła za nie zapłacić kartą lub telefonem.
  • 33% klientów deklaruje że wyda większe kwoty w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowe.

Jak widać terminal płatniczy Sosnowiec stał się praktycznie obowiązkiem jeśli nie chcemy stracić atrakcyjności i samych klientów a przecież bez nich nie ma naszej działalności.

Terminale płatnicze Sosnowiec – jaki wybrać?

Najczęściej wybieranym przez naszych klientów typem terminali płatniczych są bezprzewodowe terminale płatnicze Sosnowiec. Wynika to z przede wszystkim ich wygody – ich mały, kompaktowy rozmiar sprawia że bez problemu zmieszczą się w torbie lub schowku samochodowym. Wraz z długim czasem pracy na baterii sięgającym cały dzień tworzy to z niego idealne narzędzie do handlu w terenie gdziekolwiek jesteś. Oprócz tego bezprzewodowe terminale płatnicze Sosnowiec posiadają stacje dokujące które pozwalają na doładowanie urządzenia kiedy nie jest wykorzystywane co zwiększa czas pracy urządzenia na baterii oraz sprawia że urządzenia tego typu świetnie sprawdzą się również stacjonarnie – czego dobrym przykładem są restauracje gdzie właśnie na stacji dokującej terminale ładują się kiedy nie są wykorzystywane, ale w razie potrzeby są od razu gotowe są przyjmowania płatności przy stoliku co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla klientów.  Jednak jeśli przez nas punkt przewija się duża liczba klientów którą należy szybko obsługiwać lepszym wyborem będzie stacjonarny terminal płatniczy pozwalający na współpracę z kasami fiskalnymi lub programami sprzedażowymi. Dzięki czemu wyeliminowana jest potrzeba ponownego wpisywania kwoty na terminalu co jest bardziej wygodne dla kasjera oraz o wiele szybsze dla klientów.

Terminal płatniczy Sosnowiec- formalności 

W naszej firmie załatwisz wszystkie formalności związane z posiadaniem terminala płatniczego oraz uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące terminali podczas jednej rozmowy telefonicznej. Każdy z naszych konsultantów zna się na terminalach dzięki czemu masz pewność że zostaniesz profesjonalnie obsłużony. Dobierzemy odpowiedni terminal pod Twoje potrzeby i wymagania. Dostarczymy Ci go pod Twoje drzwi na terenie całego kraju.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź