15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Toruń

0 Komentarze

Terminale płatnicze Toruń – jaki terminal wybrać

Bezprzewodowe terminale płatnicze to najczęściej wybierany rodzaj urządzenia – stanowią one 90% wydawanych przez nas urządzeń . Wynika to z wygody ich użytkowania. Dzięki kompaktowym rozmiarom, pojemnej baterii oraz wbudowanej karcie SIM stanowi on doskonałego towarzysza w handlu obwoźnym gdziekolwiek jesteś. Urządzenie można doładowywać na stacji dokującej przez co świetnie sprawdza się także w lokalu. Świetnym tego przykładem są restauracje gdzie terminale ładują się na stacji dokującej kiedy nie są używane ale w razie potrzeby kelner może zabrać je do stolika. Jednak kiedy obsługujemy wielu klientów lepszym wyborem będzie terminal płatniczy współpracujący z kasami fiskalnymi lub programem sprzedażowym, dzięki czemu kasjer nie będzie musiał ponownie wpisywać kwoty na terminalu co jest znacznie wygodniejszym i szybszym rozwiązaniem w miejscach takich jak sklepy spożywcze. 

Program Polska bezgotówkowa dla terminali płatniczych Toruń

Polska bezgotówkowa to program dla małych i średnich przedsiębiorstw, zainteresowanych przyjmowaniem płatności bezgotówkowych. Program, którego nadrzędnym celem jest nie tylko aktywne promowanie płatności bezgotówkowych, ale zainteresowanie nimi przedsiębiorców. Na wprowadzenie terminala płatniczego może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca. Koszt utrzymania takiego terminala jest bardzo mały. Nie płacimy za zakup terminala, który staje się naszą własnością po zakończeniu programu. Na okres 12 miesięcy lub do sumy obrotu nie przekraczającej 100 000 PLN nie płacimy za przeprowadzone transakcje. Brak kosztów miesięcznych przez cały okres użytkowania urządzenia.

Jakie warunki muszę spełnić aby przystąpić do programu?

  • Posiadać numer NIP
  • Nie przyjmować płatności bezgotówkowych przez ostatni rok
  • Działać w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek
  • Nie posiadać umowy z innym agentem rozliczeniowym

Gdzie kupić terminal płatniczy Toruń?

Multicom posiada 20 letnie doświadczenie z terminalami płatniczymi a także z programami z nimi współpracującymi. To sprawia, że jesteśmy godnymi zaufania ekspertami w branży. Przez cały okres użytkowania przez Ciebie terminala pomożemy i odpowiemy na każde twoje pytanie. W cenie zakupu szkolimy, programujemy a także załatwiamy wszystkie formalności w urzędzie skarbowym. Twoje urządzenie dostarczymy pod Twoje drzwi na terenie całej Polski.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź