15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Tychy

0 Komentarze

Termalne płatnicze Tychy – program Polska Bezgotówkowa  

Dla przedsiębiorców, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadali u siebie terminala płatniczego powstał program Polska Bezgotówkowa. Jest to wspólna inicjatywa instytucji z rynku usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Rozwoju, organizacji płatniczych Visa i Mastercard oraz agentów rozliczeniowych. Celem programu jest zniesienie wszystkich kosztów związanych z użytkowaniem terminala przez pierwsze 12 miesięcy jego wykorzystywania. Ten okres ma pokazać przedsiębiorcą że z posiadania terminala płyną same korzyści dla ich działalności. W ramach akcji możemy uzyskać do 3 terminali za darmo na rok lub do przekroczenia 100 000 zł obrotu na urządzeniu. Co ciekawe nie musimy od razu zaopatrywać się w 3 terminale, w czasie rozwoju naszych potrzeb można zgłosić się po kolejne darmowe urządzenia. Jedynym warunkiem jest to że musimy się po nie zgłosić do tej samej firmy w której wzięty był poprzedni terminal.

Terminal płatniczy Tychy – jakie płyną benefity z jego posiadania?

Gotówka jest obecnie wypierana z rynku na rzecz bezgotówkowych metod płatności takich jak karta, telefon czy nawet zegarek. Są to znacznie szybsze i wygodniejsze rozwiązania niż tradycyjne formy płatności. Dobrze pokazują to statystyki:

  • 70% klientów uważa płatności bezgotówkowe za najwygodniejszą istniejącą formę płatności. 
  • 65% klientów poleca sklepy w których można zapłacić za zakupy za pomocą bezgotówkowych metod płatności.
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu umożliwiającego płatności bezgotówkowe.
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej dokonywała zakupów w miejscach akceptujących bezgotówkowe metody płatności.
  • 50% klientów zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła za nie zapłacić bezgotówkowo.
  • 33% klientów deklaruje że wyda większe kwoty w miejscach oferujących bezgotówkowe opcje płatności.

Terminale płatnicze Tychy – formalności

Zamawiając terminal płatniczy u nas masz pewność że załatwimy wszystkie formalności związane z wykorzystaniem terminala oraz w razie potrzeby pomożemy w wypowiedzeniu umowy u poprzedniego agenta rozliczeniowego. Współpracujemy z Polskimi ePłatnościami czyli największym dostawcą płatności bezgotówkowych w naszym kraju oraz fundacją Polska Bezgotówkowa. Działamy ogólnopolsko i dostarczymy urządzenie prosto pod twoje drzwi na terenie całego kraju.   

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź