15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Włocławek

0 Komentarze

Terminale płatnicze Włocławek – Polska Bezgotówkowa 

Program Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa Ministerstwa Rozwoju, Związków Banków Polskich, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych (Visa oraz Mastercard). Program ten polega na zniesieniu przez pierwsze 12 miesięcy wszystkich opłat wynikających z posiadania terminala płatniczego. Oznacza to że możesz otrzymać aż do trzech terminali płatniczych na rok za darmo pod warunkiem że nie przekroczysz 100 000 zł obrotu na jedno urządzenie. Z akcji Polska Bezgotówkowa może skorzystać każdy przedsiębiorca który przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadał terminala. 

Terminal płatniczy Włocławek – koszty utrzymania

Utrzymanie terminala płatniczego wiąże się z niewielkimi kosztami, zwłaszcza kiedy możemy skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa który znosi wszystkie opłaty korzystania z terminala. Po upływie tego czasu ponosisz niewielkie koszty na które składają się:

  • Koszty dzierżawy urządzenia czyli niska, stała, comiesięczna opłata 
  • Prowizja czyli mała stawka poniżej jednego procenta pobierana automatycznie

Terminale płatnicze Włocławek – jaki wybrać?

Większość naszych klientów wybiera bezprzewodowe terminale płatnicze Włocławek ze względu na ich 3 główne zalety:

  • Mały rozmiar – taki terminal można zabrać ze sobą wszędzie dzięki czemu możesz handlować i przyjmować płatności bezgotówkowe niezależnie gdzie jesteś.
  • Długi czas pracy na baterii – pozwala on na swobodną pracę poza lokalem bez zmartwień przez cały dzień.
  • Stacja dokująca – pozwala ona na doładowywanie urządzenia podczas przerw w użytkowaniu oraz na stosowanie terminala również stacjonarnie.  

Jednak terminale płatnicze tego nie sprawdzą się w każdym miejscu – w miejscach gdzie liczy się czas i wygoda obsługi lepszym wyborem będzie stacjonarny terminal płatniczy Włocławek. Ten typ terminali pozwala na połączenie z kasą fiskalną lub programem sprzedażowym dzięki czemu kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu – wystarczy wybrać opcję płatności kartą na kasie bądź programie sprzedażowym a kwota przesyłana jest na terminal. To bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie które doskonale sprawdza się przy większej ilości obsługiwanych klientów. 

Jakie są benefity z posiadania terminali płatniczych Włocławek?

Płatności kartą czy telefonem są coraz powszechniejsze a sama gotówka powoli jest wypierana z rynku – co jasno pokazują statystyki:

  • Dla 70% klientów płatności kartą są najwygodniejszą formą płatności bezgotówkowych.
  • 65% klientów poleci sklep w którym można zapłacić bezgotówkowo.
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty czy telefonu umożliwiającego płatności bezgotówkowe.
Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź