15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Ząbki

0 Komentarze

Dlaczego warto posiadać terminal płatniczy Ząbki

Zacznijmy od garści statystyk:

  • Dla 70% klientów płatność kartą lub telefonem jest najwygodniejszą formą płatności 
  • 65% klientów deklaruje że poleci sklep który akceptuje karty płatnicze 
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu umożliwiającego płatność bezgotówkową 
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej dokonywała płatności w punktach które umożliwiają płatność kartą lub telefonem
  • 50% klientów zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła dokonać płatności bezgotówkowej
  • A 33% klientów deklaruje że wyda większe kwoty w sklepach które umożliwiają płatność kartą lub telefonem 

Jasno widać że gotówka powoli staje się przeżytkiem, a miejsca przyjmują tylko gotówkę stają coraz mniej atrakcyjne dla kupujących. To główny powód dla którego warto wybrać terminal płatniczy dla Twojego sklepu. Nie musisz przejmować się wysokimi kosztami – płacisz tylko niewielki procent od każdej transakcji oraz niskie opłaty za wypożyczenie urządzenia. Nowi użytkownicy terminala mogą skorzystać także z akcji Polska Bezgotówkowa który znosi wszystkie opłaty związane z terminalem na okres 12 miesięcy.

Jakie terminale płatnicze Ząbki wybrać?

Terminale płatnicze możemy podzielić na dwie podstawowe kategorie – terminale płatnicze bezprzewodowe oraz terminale płatnicze stacjonarne. Zacznijmy od tych pierwszych – są to urządzenia mobilne pozwalające na pracę gdziekolwiek jesteś. Działają one na tej samej zasadzie co telefony – łączą się z internetem za pomocą karty SIM. Ten typ terminala stanowi 90% wszystkich wydawanych przez nas urządzeń – wynika to z ich kompaktowych rozmiarów, możliwość pracy w terenie, a także stacji dokujących pozwalających na podładowanie terminala kiedy z niego akurat nie korzystasz. Jednak nie wszędzie ten typ urządzenia będzie sprawdzał się dobrze – w miejscach przez które przewijają się duże ilości klientów lepszym rozwiązaniem będą terminale płatnicze stacjonarne. Pozwalają one na podłączenie do kasy fiskalnej lub komputera z programem  sprzedażowym. Dzięki temu nie trzeba dwa razy wpisywać kwoty. To idealne rozwiązanie w miejscach w których liczy się każda sekunda i szybkość obsługi.

Terminale płatnicze Ząbki – do kogo zgłosić się po terminal? 

Multicom to nie tylko kasy i drukarki fiskalne – oferujemy również terminale płatnicze. Nasza firma współpracuje z liderem płatności bezgotówkowych – Polskie ePłatności. Współpracujemy również z fundacją Polska Bezgotówkowa oferując nowym nabywcą kasy fiskalnych 12 miesięczne zwolnienie z wszystkich opłat. Przedstawiamy wszystko co musisz wiedzieć na temat terminali płatniczych, wyjaśnimy wszystkie formalności oraz wybierzemy odpowiedni rodzaj i model terminala dla Ciebie. Działamy na terenie całego kraju – Bielawa nie jest wyjątkiem.   

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź