15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Zgierz

0 Komentarze

Terminale płatnicze Zgierz – jakie płyną benefity z ich wykorzystania?

W obecnych czasach gotówka jest zastępowana przez nowsze i wygodniejsze metody płatności takie jak karta, telefon czy nawet zegarek. Przecież dziś już nikt nie dziwi się brakowi gotówki w portfelu. Dobrze pokazują to statystyki:

  • 70% klientów uznaje bezgotówkowe metody płatności na najwygodniejszy sposób na płacenie za zakupy. 
  • 65% klientów poleci sklep który przyjmuje płatności bezgotówkowe.
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez telefonu lub karty pozwalającej na płatności bezgotówkowe.
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej dokonywało zakupów w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowe. 
  • Aż 50% klientów rezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła zapłacić kartą lub telefonem za swoje zakupy.
  • 33% klientów deklaruje że wyda większe kwoty w miejscach akceptujących bezgotówkowe metody płatności.   

Jak jasno widać posiadanie terminala płatniczego stało się praktycznie obowiązkiem – nie z powodu prawa ale preferencji naszych klientów. W końcu żaden przedsiębiorca nie chce ich tracić.

Terminal płatniczy Zgierz – program Polska Bezgotówkowa 

Dla przedsiębiorców którzy nadal nie posiadają terminala płatniczego w swojej działalności powstał właśnie program Polska Bezgotówkowa – jest to wspólna inicjatywa Ministerstwa Rozwoju, Związku Banków Polskich, organizacji płatniczych Visa i Mastercard oraz agentów rozliczeniowych. Celem programu jest zniesienie wszystkich opłat przez pierwsze 12 miesięcy wykorzystania terminala, w ramach programu możemy otrzymać do 3 urządzeń za darmo na rok lub do przekroczenia 100 000 zł obrotu na urządzenie. Z akcji Polska Bezgotówkowa może skorzystać każdy przedsiębiorca który przez okres ostatnich 12 miesięcy nie posiadał u siebie terminala.

Terminale płatnicze Zgierz – jakie urządzenie możemy wybrać?

Można wyróżnić dwa podstawowe typy terminali płatniczych – bezprzewodowe terminale płatnicze oraz stacjonarne terminale płatnicze. Pierwszy typ terminali jest najczęściej wybieranym wśród naszych klientów – wynika to z przede wszystkim z ich wysokiej wygody. Mały, pozwalający na łatwe przenoszenie rozmiar wraz z wytrzymałą pozwalająca na pracę przez cały dzień baterią sprawiają że bezprzewodowe terminale płatnicze Zgierz pozwalają na wygodną pracę w terenie. Jeśli jednak pracujemy w miejscach gdzie liczy się czas obsługi klientów oraz o dużym natężeniu ruchu to lepszym wyborem będzie stacjonarny terminal płatniczy Zgierz pozwalający na współpracę z kasami fiskalnymi lub programami sprzedażowymi dzięki czemu kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu – jest ona automatycznie przesyłana po wybraniu “płatność kartą” w kasie lub dedykowanym programie sprzedażowym. Takie rozwiązanie jest bardziej komfortowe dla pracowników oraz o wiele szybsze jeśli chodzi o obsługę klientów.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź