15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Zielonka

0 Komentarze

Terminale płatnicze Zielonka- program Polska Bezgotówkowa

Każdy przedsiębiorca który przez ostatnie 12 miesięcy nie korzystał z terminala płatniczego może skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa – jest to wspólna inicjatywa instytucji rynku usług płatniczych – Ministerstwa Rozwoju, Związku Banków Polskich, organizacji płatniczych Visa i Mastercard oraz agentów rozliczeniowych. Program Polska Bezgotówkowa polega na zniesieniu wszystkich opłat związanych z wykorzystaniem terminala przez okres pierwszych 12 miesięcy korzystania z terminala płatniczego. W ramach programu możemy otrzymać do 3 terminali za darmo na okres roku lub do przekroczenia 100 000 zł obrotu na urządzeniu. Warto wspomnieć że nie trzeba brać wszystkich 3 terminali od razu – przykładowo: jeśli weźmiemy jeden terminal, a zaczniemy zbliżać się do limitu 100 000 zł obrotu na urządzenie możemy zgłosić się po kolejny terminal. Jedynym warunkiem jest to, że po terminal musimy wybrać się do tej samej firmy, w której nabyliśmy poprzednie urządzenie.

Terminal płatniczy Zielonka – jakie są benefity płynące z jego wykorzystania?

Gotówka praktycznie jest już przeżytkiem – większość z nas woli płacić kartą, telefonem lub nawet zegarkiem za swoje zakupy. Jest to wygodniejsze i znacznie szybsze rozwiązanie niż szukanie gotówki w portfelu. Jasno pokazują to statystyki:

  • Dla 70% klientów bezgotówkowe metody płatności są najwygodniejszą istnieją formą płatności na rynku.
  • 65% klientów deklaruje że poleci sklep przyjmujący płatność bezgotówkowe.
  • 60% klientów nie opuszcza domu bez karty lub telefonu pozwalającego na płatności bezgotówkowe.
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej dokonywała zakupów w miejscach akceptujących bezgotówkowe opcje płatności.
  • Aż połowa klientów zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogli zapłacić za swoje zakupy bezgotówkowo.
  • 33% klientów deklaruje że wyda większe kwoty w sklepach przyjmujących płatności bezgotówkowe

Dane te dobrze pokazują, że posiadania terminala stało się praktycznie obowiązkiem – w końcu żaden przedsiębiorca nie chce tracić klientów.

Terminale płatnicze Zielonka – jakie urządzenie możemy otrzymać?

Najczęściej wybieranym rodzajem terminala płatniczego jest bezprzewodowy terminal płatniczy Zielonka- stanowi on 90% urządzeń przez nas wydawanych. Wynika to z przede wszystkim z ogromnej wygody tych urządzeń. Są to małe (wielkości dłoni), lekkie urządzenia posiadające wbudowaną kartę SIM o wytrzymałym, wydajnym akumulatorze pozwalającym na długi, sięgający nawet całego dnia czas pracy na baterii. Urządzenie można odkładać na stację dokującą kiedy nie jest wykorzystywane co pozwala zwiększyć czas pracy terminala. Jednak w miejscach takich jak sklepy spożywcze gdzie liczy się czas obsługi oraz przez które przewijają się duże ilości klientów lepszym wyborem będzie stacjonarny terminal płatniczy Zielonkaktóry współpracuje z kasą fiskalną lub programem sprzedażowym dzięki czemu kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu – wystarczy wybrać “płatność kartą” po czym kwota automatycznie przesyłana jest do terminalu co jest znacznie szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź