15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Żywiec

0 Komentarze

Dlaczego warto posiadać terminal płatniczy Żywiec?

Brak gotówki w portfelu to nic dziwnego – dzisiaj większość z nas woli płacić kartą lub telefonem. Statystyki jasno pokazują, że klienci wolą sklepy oferujące możliwość płatności zbliżeniowej:

  • 70% klientów uważa płatności bezgotówkowe za najwygodniejszy sposób płatności
  • 65% klientów deklaruje, że poleci sklep która pozwala na płatność kartą.
  • 60% klientów deklaruje, że nie wychodzi z domu lub telefonu lub karty pozwalającej na płatności zbliżeniowe.
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej robiła zakupy w miejscach oferujących taką możliwość.
  • Połowa klientów rezygnuje z zakupu jeśli nie może zapłacić kartą.
  • a 33% klientów deklaruje że będzie wydawała tam wyższe kwoty.

Choć wiele punktów sprzedaży posiada już terminale płatnicze to nadal znajdziemy miejsca w których zapłacimy tylko gotówką – to duży problem. Klient bez gotówki nie będzie miał możliwości zakupu produktu lub obsługi co jak pokazują statystyki w połowie przypadków sprawi że stracimy klienta. Warto zadbać w dobie coraz powszechniejszych płatności bezgotówkowych aby i nasz punkt mógł je przyjmować.  

Program polska bezgotówkowa 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze terminalu płatniczego to akcja polska bezgotówkowa jest dla Ciebie – to wspólna inicjatywa Ministerstwa Rozwoju, Związku Banków Polskich, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Obejmuje ona przedsiębiorców którzy nie posiadali w przeciągu ostatnich 12 miesięcy terminala płatniczego. Program ten oferuje otrzymanie do 3 terminali na okres 12 miesięcy bez kosztów ich wypożyczenia, nie ponosimy także żadnych innych wydatków związanych z prowizjami od płatności. Po upływie 12 miesięcy lub przekroczeniu 100 000 zł obrotu na urządzenie naliczane będą opłaty zgodnie z podpisaną przez nas umową.

Jakie terminale płatnicze Żywiec wybrać?

Większość naszych klientów decyduje się na mobilne i bezprzewodowe terminale płatnicze z bazą dokującą. Dzięki wbudowanej karcie SIM i wytrzymałej baterii możesz handlować niezależnie od miejsca w którym jesteś. Stacja dokująca sprawia że możesz doładowywać swój terminal płatniczy podczas przerw w sprzedaży. Oczywiście bezprzewodowy terminal płatniczy może pracować także i stacjonarnie będąc postawionym na biurku. Jednak rozwiązania mobilne i bezprzewodowe nie będą się nadawały do każdego rodzaju działalności – w przypadku przykładowo sklepu spożywczego o wiele lepszym rozwiązaniem będzie stacjonarny terminal płatniczy który pozwala na połączenie z kasą fiskalną lub programem sprzedażowym. Oszczędzamy w ten sposób czas – zamiast dwa razy wpisywać kwotę wystarczy zaznaczyć na kasie lub programie że płatność będzie dokonywana kartą. Takie rozwiązania oszczędza cenna sekundy a klient obsłużony szybko i sprawnie to zadowolony klient. Bez obaw – w Multicomie pomożemy dobrać i rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z terminale płatnicze. Żywiec nie jest żadnym wyjątkiem – działamy ogólnopolsko dostarczając terminale pod Twoje drzwi. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź