15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasa fiskalna online dla fryzjera i kosmetyczki

0 Komentarze

Każdy przedsiębiorca świadczący usługi fryzjerskie, kosmetyczne bądź kosmetologiczne jest zobowiązany do ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej. W tym artykule dowiesz się jaka kasa będzie odpowiednia dla tego typu branży.

Kas fiskalnych na rynku jest tak dużo, że wybór urządzenia to podstawowy problem, a tym bardziej dla kogoś kto wcześniej nie miał do czynienia z tymi urządzeniami. Kasy dzieli się na kasy mobilne, kasy małe, kasy średnie i systemowe. Tym na co powinno się zwrócić swoją uwagę, to wielkość bazy towarowej, jaką można w kasie zaprogramować. 

Kasy mobilne i małe posiadają mniejszą ilość miejsca do zaprogramowania aniżeli te większe. W salonach kosmetycznych bądź fryzjerskich tych usług jest zwyczajnie niewiele, dlatego odpowiednie będą kasy małe i mobilne.

W przypadku gdy nasza praca ma charakter mobilny, lub gdy dostęp do prądu jest ograniczony wtedy wówczas trafnym wyborem są kasy przenośne, czyli mobilne. Kasy mobilne charakteryzują się dobrym akumulatorem, przez co długie działanie poza miejscem pracy nie stanowi żadnego problemu. Gdy nasza praca ma charakter tylko stacjonarny mamy wtedy do wyboru również kasy większe. 

Branża kosmetyczno-fryzjerska ma swoje oczekiwania odnośnie kas fiskalnych gdyż istnieje duże ryzyko, że kasa fiskalna będzie narażona na kontakt z różnego typu specyfikami. Więc co powinno mieć wpływ na nasz wybór to odporność na różne zanieczyszczenia. 

Dodatkowo należy wiedzieć, że od 1 stycznia 2021 roku dla podatników świadczących usługi fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne będą obowiązkowe kasy fiskalne online Opole, a przy ich zakupie możemy ubiegać się o częściowy zwrot na zakup urządzenia. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź