15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Białystok

0 Komentarze

Kasy fiskalne online Białystok dla kosmetyczek 

Kasy fiskalne online są nowością na rynku, których obowiązek posiadania od 1 lipca 20201 zgodnie z przepisami ma każdy podatnik posiadający salon kosmetyczny. W związku z tym każda kosmetyczka ma obowiązek zakupić kasę i poddać ją fiskalizacji do 1 lipca 2021. Kasa fiskalna dla kosmetyczki powinna być małych rozmiarów, będąc  przy tym wygodna i intuicyjna w użytkowaniu. Najczęściej wybieraną kasą fiskalną online wśród kosmetyczek jest Posnet Ergo online. Posiada ona podświetlaną klawiaturą z 27 klawiszami skrótów, odporną na zachlapania, co czyni z niej doskonałe rozwiązanie w tej dziedzinie. Mechanizm wymiany papieru „Wrzuć i drukuj” pozwala na szybką pracę i obsługę klientów. Ciekawą możliwością jest umieszczenie własnych grafik na paragonie co pomoże w reklamie Twojej firmy.

Kasoterminal dla gastronomii obwoźnej Białystok

W gastronomii obwoźnej ważny jest nie tylko szybki dojazd do klienta, ale także jego obsługa na miejscu. W tym wypadku idealnie sprawdzi się kasoterminal IPOS Smart online. Urządzenie to jest proste i intuicyjne w obsłudze, ale także małe i kompaktowe. Terminal posiada pojemną baterię która wystarczy na cały dzień pracy, co czyni go idealnym do pracy w gastronomii obwoźnej.

Ulga na zakup kasy fiskalnej online dla fryzjerów i nie tylko

Obowiązek posiadania kasy online jest wprowadzany stopniowo i systematycznie, począwszy od 1 stycznia 2020 roku. Aktualnie ulga na zakup kasy fiskalnej online, czyli zwrot kosztów za zakup kasy fiskalnej online wynosi 90% jej ceny netto, nie więcej jednak niż 700 zł. A w przypadku gdy podatnik kupuje więcej niż jedną kasę fiskalną online, może skorzystać z ulgi na każdą z nich, pod warunkiem jednak, że zacznie używać każdej z tych kas, w każdym punkcie sprzedaży nie później niż w terminie 6 miesięcy od dnia rozpoczęcia ewidencji sprzedaży.

Gdzie kupić kasę fiskalną

Multicom posiada wieloletnie doświadczenie nie tylko z kasami i drukarkami fiskalnymi ale także z programami, które z nimi współpracują. To sprawia że jesteśmy godnymi zaufania ekspertami w zakresie urządzeń fiskalnych – pomożemy i odpowiemy na każde Twoje pytania w ciągu całego okresu użytkowania zakupionej u nas kasy. W cenie zakupu szkolimy, programujemy oraz załatwiamy wszystkie formalności w urzędach skarbowych. Niezależnie jaką działalność prowadzisz – pomożemy i doradzimy każdemu a Twoje urządzenie dostarczymy pod Twoje drzwi na terenie całej Polski.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź