15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Ełk

0 Komentarze

Terminale płatnicze Ełk – jakie płyną benefity z ich wykorzystania?

W dzisiejszych czasach brak gotówki w portfelu nie jest już niczym wyjątkowym – większość z nas posiada kartę lub telefon pozwalając na płatność bezgotówkową a przecież te metody są dla nas o wiele wygodniejsze. Jasno pokazują to następujące statystyki:

  • 70% klientów uważa płatność kartą lub telefonem za najwygodniejszą istnieją formę płatności,
  • 65% klientów poleca sklep który akceptuje bezgotówkowe metody płatności,
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu umożliwiającego płatności bezgotówkowe,
  • 52% klientów deklaruje że będzie częściej dokonywała zakupów w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowych,
  • 50% klientów zrezygnuje z zakupów kiedy nie mogli za nie zapłacić kartą lub telefonem,
  • 33% klientów deklaruje że wyda większe kwoty w takich miejscach.

Jak widać posiadanie terminalu na dzień dzisiejszy stało się już praktycznie obowiązkiem jeśli chcemy być atrakcyjni i nie chcemy tracić klientów ze względu na jego brak.

Terminale płatnicze Ełk – jaki terminal wybrać?

Terminal płatniczy powinien być urządzeniem małych rozmiarów, wygodnym w użytkowaniu oraz z dużą baterią pozwalającą na bezproblemową pracę w terenie. Stacja dokująca pozwala na doładowanie urządzenia w czasie kiedy nie jest użytkowane co zwiększa komfort i czas pracy urządzenia. W miejscu przez które przewija się duża ilość klientów zdecydowanie lepszym wyborem będą stacjonarne terminale płatnicze Ełk. Pozwalają one na podłączenie terminala płatniczego do kasy fiskalnej lub komputera z programem fakturującym dzięki czemu nie musimy wpisywać ponownie kwoty na terminalu – wystarczy wybrać na kasie płatność kartą a kwota zostanie przesłana prosto na terminal. Rozwiązanie to polecane jest między innymi dla sklepów spożywczych gdzie obsługujemy duża ilość klientów w krótkim. Terminal płatniczy stacjonarny pozwoli na szybszą i wygodniejszą obsługę klientów i wyeliminuje potrzebę wymiany baterii co kilka lat z powodu zużycia.

Terminale płatnicze Ełk – jakie są ich koszty?

Chociaż koszty posiadania terminala płatniczego dawniej były wysokie, to obecnie jest to tanie rozwiązanie dające wiele korzyści. Jeżeli planujesz zakup swojego pierwszego terminal możesz skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa dzięki któremu przez pierwszy rok nie poniesiesz kosztów związanych z jego użytkowaniem. Po zakończeniu okresu lub po przekroczeniu obrotu 100 000 zł na jednym terminalu ponosimy nieduże koszty, na które składają się niewielka prowizja (poniżej jednego procenta) pobierana automatycznie przy każdej transakcji oraz comiesięczny koszt dzierżawy terminala.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź