15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy Fiskalne Bydgoszcz

0 Komentarze

Kasy fiskalne Bydgoszcz dla małych sklepów – jakie cechy powinny mieć?

Przez mały sklep codziennie przewija się bardzo duża ilość klientów. Stawia to przed kasami fiskalnymi wysokie wymagania pod względem wydajności oraz ich funkcjonalności. Szybki mechanizm wydruku paragonów oraz szybki mechanizm wymiany rolek papieru gwarantuje klientowi szybkie otrzymanie paragonu. Urządzenie, które powinnyśmy wybrać powinno cechować się kompaktowym rozmiarem, żeby nie zabierało zbyt wiele miejsca na ladzie sklepowej oraz żeby korzystanie z niego było przyjemne i wygodne. Kasa fiskalna współpracująca wraz z terminalem płatniczym znacznie przyspieszy szybkość obsługi klientów. Dzięki terminalowi płatniczemu – po wybraniu „płatności kartą” kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu, jest ona automatycznie do niego przesyłana co jest szybszym i znacznie wygodniejszym rozwiązaniem. Ciekawą funkcją kas fiskalnych, którą może zastosować właściciel małego sklepu jest drukowanie na paragonie elementów takich jak logo.

Dlaczego kasy fiskalne online Bydgoszcz są lepsze od tradycyjnych?

Kasa fiskalna online Bydgoszcz charakteryzują się wygodą i wydajnością użytkowania co przyczyni się do wygodniejszej i bardziej ekonomicznej obsługę klientów. Wymiana kas fiskalnych ma służyć zwiększeniu uczciwej konkurencji. Podstawowym obowiązkiem wprowadzenia kas fiskalnych online będzie ich stałe połączenie z centralnym repozytorium Ministerstwa Finansów. W ramach tej współpracy urządzenia rejestrujące zaczną na bieżąco przesyłać dane o wszystkich podejmowanych czynnościach do serwerów Ministerstwa Finansów. Podatnicy świadczący usługi fryzjerskie, kosmetyczne, budowlane, prawnicze, usługi w zakresie opieki medycznej świadczone przez lekarzy, dentystów, a także branży fitness skorzystać mogą z ulgi na zakup kasy fiskalnej online wynoszącej 90% ceny netto kasy, nie więcej niż 700 zł.

Chciałbym kupić kasę fiskalną – gdzie ją kupić?

Multicom posiada ponad 20 letnie doświadczenie z kasami fiskalnymi a także z programami z nimi współpracującymi. Posiadamy szeroką ofertę Kas Fiskalnych oraz Terminali Płatniczych. Nasi pracownicy pomogą ci załatwić wszelkie formalności w Twoim urzędzie skarbowym. W cenie produktu oferujemy również szkolenie z zakresu jego obsługi dla ciebie i twoich pracowników oraz zaprogramowanie Kasy. Kasę dostarczymy prosto pod Twoje drzwi na terenie całej polski.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź