15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Gdynia

0 Komentarze

Terminale płatnicze Gdynia – Polska Bezgotówkowa

Płatności bezgotówkowe wypierają już gotówkę z obiegu – według 70% klientów płatności tego typu są bardziej wygodne. Aż połowa klientów deklaruje że zrezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła zapłacić kartą lub telefonem. Dlatego warto aby i Twój biznes zaczął korzystać z terminali płatniczych Gdynia. Właśnie dla przedsiębiorców którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadali terminala płatniczego powstał program Polska Bezgotówkowa. Jest to wspólna inicjatywa Ministerstwa Rozwoju, Związków Banków Polskich, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Akcja ta polega na zniesieniu wszystkich opłat związanych z użytkowaniem terminala płatniczego. Oznacza to że może otrzymać do 3 terminali płatniczych za darmo na 12 miesięcy pod warunkiem że nie przekroczymy 100 000 zł obrotu na jedno urządzenie. 

Terminal płatniczy Gdynia – jakie są jego typy?

Terminale płatnicze Gdynia możemy podzielić na 2 podstawowe typy:

  • bezprzewodowe terminale płatnicze 
  • stacjonarne terminale płatnicze

Zacznijmy od pierwszego typu urządzeń – są to niewielkie, poręczne oraz przenośne terminale z wbudowaną kartą SIM – działają one tak samo jak nasze telefony komórkowe. Takie urządzenia stanowią 90% urządzeń które wydajemy. Terminal tego typu można zabrać gdziekolwiek jesteś, możesz pracować przez cały dzień z dala od źródeł zasilania dzięki wydajnej baterii. A stacja dokująca pozwala na doładowywanie urządzenia w ciągu dnia – doskonałym przykładem ich zastosowania mogą być restauracje. Kiedy nie są używane doładowywują się na stacji dokującej ale w razie potrzeby kelner przyjmuje płatność wygodnie i komfortowo dla klienta przy jego stoliku. Natomiast urządzenia tego rodzaju nie sprawdzą się w miejscach w których obsługujemy w ciągu dnia duże ilości klientów. Terminale stacjonarne pozwalają na połączenie z kasą fiskalną lub programem fakturującym. Dzięki czemu nie trzeba już dwukrotnie wpisywać kwoty co znacznie ułatwia i przyspiesza obsługę klientów. Jest to świetne rozwiązanie jeżeli przez nasz punkt sprzedaży przewijają się duże ilości klientów i liczy się dla nas czas obsługi.  

Terminal płatniczy Gdynia – gdzie go dostać?

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą kas i drukarek fiskalnych – również oferujemy terminale płatnicze. Współpracujemy z Polskie ePłatności czyli największym dostawcą płatności bezgotówkowych w Polsce oraz z Fundacją Polska Bezgotówkowe. Pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenie oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z użytkowaniem terminala płatniczego. Działamy na terenie całego kraju i dostarczymy Twój terminal płatniczy pod Twoje drzwi. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź