15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Częstochowa

0 Komentarze

Kasy fiskalne Częstochowa dla sklepów – jakie cechy powinny mieć?

Posiadanie małego sklepu często wiąże się z dużym ruchem oraz potrzebą wykonywania wszystkich obowiązków przez jedną osobę. Stawia to przed kasami fiskalnymi wysokie wymagania pod względem wydajności oraz funkcjonalności pracy. Szybki mechanizm wydruku paragonów oraz szybki mechanizm wymiany rolek papieru gwarantuje klientowi szybkie otrzymanie paragonu. Urządzenie, które chcemy wybrać powinno cechować się małym rozmiarem, żeby nie zabierało za dużo miejsca na ladzie sklepowej oraz optymalną konstrukcją, aby nawet intensywna praca na urządzeniu była przyjemna i wygodna. Współpraca kasy fiskalnej wraz z terminalem płatniczym znacznie przyspieszy szybkość obsługi klientów. Dzięki terminalowi płatniczemu – po wybraniu „płatności kartą” kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu, jest ona automatycznie do niego przesyłana, co jest szybszym i znacznie wygodniejszym rozwiązaniem. Ciekawym elementem kas fiskalnych, które może zastosować właściciel małego sklepu jest drukowanie na paragonie elementów takich jak logo, hasło reklamowe czy inne informacje reklamowe. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia fiskalne o maksymalnej funkcjonalności, szybkim działaniu, będące doskonale przystosowane do warunków panujących w małych sklepach.

Kasy fiskalne online Częstochowa dla gastronomii obwoźnej – jaki model wybrać?

Od 31 grudnia 2020 roku podatnicy świadczący usługi związane z wyżywieniem posiadają  obowiązek posiadania kasy fiskalnej ONLINE. Zobowiązani są oni ewidencjonować obrót wyłącznie przy pomocy kas rejestrujących online. Najczęściej wybieraną kasą fiskalną w gastronomii obwoźnej jest Posnet Ergo online. Posiada ona podświetlaną klawiaturą z 27 klawiszami skrótów, odporną na zachlapania, co czyni z niej doskonałe rozwiązanie dla dostawców zmagających się często z ciężkimi warunkami pogodowymi. Mechanizm wymiany papieru „Wrzuć i drukuj” pozwala na szybką pracę i uniknięcie zbędnych opóźnień podczas obsługi klientów. Dzięki trzem możliwością połączenia z Internetem – GSM, USB lub po WiFi z pewnością znajdziesz rozwiązanie odpowiadające warunkom panującym w twojej firmie. Ciekawą możliwością jest umieszczenie własnych grafik na paragonie co pomoże w reklamie Twojej firmy.

Kasy fiskalne Częstochowa – gdzie kupić?

Multicom posiada wieloletnie doświadczenie z kasami i drukarkami fiskalnymi a także z programami współpracującymi z kasami fiskalnymi. To sprawia, że jesteśmy godnymi zaufania ekspertami w zakresie eksploatacji urządzeń fiskalnych. Przez cały okres użytkowania przez Ciebie kasy fiskalnej pomożemy i odpowiemy na każde twoje pytanie. W cenie zakupu szkolimy, programujemy a także załatwiamy wszystkie formalności w urzędach skarbowych. Pomożemy i doradzimy każdemu – niezależnie jaką działalność gospodarczą prowadzisz, a urządzenie dostarczymy pod Twoje drzwi na terenie całej Polski,

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź