15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Kościan

0 Komentarze

Kościan to piękne miasto nad Bałtykiem. Słynie z sanatoriów i uzdrowisk. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród turystów i rozwiniętym przemysłem gastronomicznym, dlatego wybór kasy fiskalnej i terminalu musi być dobry, żeby służyły firmie i ułatwiały zadania, aby pracownicy nie mieli dodatkowych obowiązków przy licznych zamówieniach.

Kasa fiskalna Kościan dla gastronomii – idealne rozwiązanie, aby poradzić sobie z dużą ilością zamówień. 

W jednym systemie GoPos zawarte są takie funkcje, jak rezerwacje stolików, mapa stołów (wielopiętrowa!), sprzedaż zamówień na wynos, drukarka kuchenna a nawet podział rachunków, który staje się coraz popularniejszy. Kasa korzysta z funkcji chmury – pracujesz bez serwera. Jest łatwa w obsłudze i doskonała dla osób, które dużo wymagają od zakupionego sprzętu.

Tak nowoczesna kasa online dla gastronomii w Kościan to zdecydowanie duże ułatwienie nie tylko dla kelnerów, a także dla innych pracowników, którzy mogą korzystać z zarządzania magazynowego czy też ze śledzenia czasu pracy pracowników.

Kasoterminal dla hotelarstwa w Kościanie?

 Kasa z terminalem Pospay – taka kasa zdecydowanie przyda się w tej branży, aby ułatwić sobie wydawanie pieniędzy oraz dla wygody kupujących, którzy nie muszą płacić gotówką. 

Multicom posiada szeroki wybór kas fiskalnych i terminali, które ułatwią sprzedaż usług, lecz przez swoją ilość i różnorodność nie ułatwią ich wyboru, na szczęście firma Multicom zapewni doradztwo, fiskalizację, programowanie, szkolenie oraz wszystkie formalności.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź