15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminal płatnicze Kraków

0 Komentarze

Program Polska Bezgotówkowa dla terminali płatniczych Kraków

Program Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa wiodących na polskim rynku wydawców kart, agentów rozliczeniowych, przy udziale Związku Banków Polskich oraz sektora publicznego. Program ten skierowany jest do przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowali płatności kartami płatniczymi w swoich placówkach, a także tych którzy otwierają nowy biznes. W ramach programu możesz otrzymać do 3 terminali za darmo na rok lub do przekroczenia 100 000 zł obrotu na jednym urządzeniu. Jak funkcjonuje ten proces:

  • Wybierz terminal płatniczy dopasowany do Twojego biznesu 
  • Wypełnij zgłoszenie. Potrzebujemy informacji o Twojej działalności abyś mógł otrzymać terminal za darmo
  • Weryfikacja, fundacja Polska bezgotówkowa sprawdzi czy kwalifikujesz się do programu
  • Jeżeli wszystko przeszło pomyślnie kurier dostarczy Twoje terminale pod wskazany adres

Terminale płatnicze Kraków – jaki terminal powinienem wybrać?

W dzisiejszych czasach najczęściej wybieranymi terminalami płatniczymi są terminale bezprzewodowe – stanowią one 90% wydawanych na rynku urządzeń. To wszystko zasługa wygody ich użytkowania. Dzięki kompaktowym małym rozmiarom, pojemnej baterii oraz wbudowanej karcie SIM tworzą z niego doskonałe urządzenie do handlu obwoźnego. Urządzenie możemy doładowywać na stacji dokującej przez co świetnie sprawdzi się także w lokalach. Świetnym tego przykładem są restauracje gdzie terminale ładują się na stacji dokującej kiedy nie są używane ale w razie potrzeby kelner może przyjąć zamówienie przy stoliku, wygodnie dla klienta. Jednak kiedy obsługujemy duże ilości klientów lepszym wyborem będzie terminal płatniczy stacjonarny współpracujący z kasami fiskalnymi lub programem sprzedażowym dzięki czemu kasjer nie będzie musiał ponownie wpisywać kwoty na terminalu co jest znacznie wygodniejszym i szybszym rozwiązaniem w miejscach takich jak sklepy spożywcze.

Czy terminale płatnicze Kraków są potrzebne?

W dzisiejszych czasach większość z nas nie nosi przy sobie gotówki. Nie jest  to nic dziwnego, każdy z nas woli płacić w prosty i wygodniejszy sposób za pomocą karty, telefonu czy nawet zegarka. Ponad 70% klientów uważa płatności bezgotówkowe za najwygodniejszy istniejący sposób płatności na rynku. Możemy więc wnioskować, że w dzisiejszych czasach posiadanie terminala to praktycznie obowiązek jeśli chcemy być atrakcyjni i nie chcemy stracić klientów.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź