15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Elbląg

0 Komentarze

Kasy fiskalne Elbląg dla gastronomii – jaką kasę wybrać?

W restauracjach miast nadmorskich codziennie przewija się wiele klientów. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie zestaw fiskalny GoPos, który charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i szybkością pracy. Zestaw ten dzięki kompaktowym rozmiarom i połączeniu WiFi świetnie sprawdzi się w miejscach z ograniczoną przestrzenią. Dzięki możliwości parkowania rachunku kelnerzy mogą dodawać kolejne zakupione produkty przez klienta w ramach jednego rachunku. Bezproblemowo można też podzielić rachunek w wybrany przez gości sposób lub dopisywać rabaty do rachunku co daje ogromną elastyczność pracy. Graficzna, wielopiętrowa mapa stolików z możliwością przypisania rachunków i rezerwacji sprawi, że pracownicy będą pracować szybciej i wydajniej. Dzięki aplikacji mobilnej masz kontrolę nad czasem pracy i średnią ilością pozycji na paragonach klientów. Aplikacja ponadto pozwala na zarządzanie stanem magazynowym produktów oraz ilością towarów dostępnych w sprzedaży, a co najważniejsze do tych wszystkich rzeczy masz dostęp poprzez wygodny, internetowy panel administracyjny niezależnie od tego gdzie jesteś oraz ile lokali jest pod Twoją kontrolą.

Kasa fiskalna Elbląg dla sklepów internetowych

Jedną z korzyści prowadzenia sprzedaży wysyłkowej jest zwolnienie z obowiązku posiadania kasy fiskalnej. Nie jest to jednak przywilej dotyczący wszystkich sklepów internetowych. By móc nie wystawiać paragonów swoim klientom, musisz spełnić warunki określone przez ustawodawcę:

  • Prowadzić sprzedaż wysyłkową
  • Sprzedawać towary nie wykluczone z listy objętych możliwością sprzedaży bez kasy fiskalnej
  • Przyjmować całość zapłaty na konto bankowe

Jako że możliwość nie używania kasy fiskalnej dotyczy wąskiego zakresu usług, przepisy ściśle określają sytuacje, w których utracisz prawo do nie wystawiania paragonów sprzedaży internetowej:

  • Jeżeli udział produktów nie objętych nakazem ewidencjonowania nie przekroczyła 80% całości obrotu Twojej firmy
  • W przypadku umożliwienia klientowi odbioru osobistego zakupionego towaru – nie jest to już działalność wysyłkowa
  • Jeżeli klient dokonuje płatności gotówkowej
  • Kiedy w Twoim asortymencie znajdą się towary objęte koniecznością wystawiania paragonów

Kasy fiskalne Elbląg – gdzie kupić?

Firma Multicom działa w branży fiskalnej od ponad 20 lat. Posiadamy szeroką ofertę terminali oraz kas i drukarek fiskalnych. Nasi pracownicy pomogą i odpowiedzą na Twoje pytania przez cały okres użytkowania zakupionej u nas kasy, ponadto pomogą ci załatwić wszelkie formalności w Twoim urzędzie skarbowym. Twoje urządzenie dostarczymy prosto do ciebie na terenie całej Polski.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź