15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Kalisz

0 Komentarze

Czy terminale płatnicze Kalisz są potrzebne?

W tych czasach większość z nas nie nosi przy sobie gotówki. Nie jest  to nic dziwnego, przecież każdy z nas woli płacić w prosty i wygodniejszy sposób za pomocą karty, telefonu czy nawet zegarka. Dobitnie potwierdzają to te dane:

  • 70% klientów uważa płatności bezgotówkowe za najwygodniejszy istniejący sposób płatności na rynku.
  • 65% klientów deklaruje że poleci sklep przyjmujący bezgotówkowe opcje płatności.
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu umożliwiającego płatności bezgotówkowe
  • 52% klientów deklaruje że będą częściej dokonywały zakupów w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowe 
  • Aż 50% klientów rezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła za nie zapłacić za pomocą karty lub telefonu.
  • 33% klientów deklaruje że wyda większe kwoty w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowe

Po wykresie widać, że w dzisiejszych czasach posiadanie terminala to praktycznie obowiązek jeśli chcemy być atrakcyjni i nie chcemy stracić klientów.

Gastronomia w Jeleniej Górze a terminale płatnicze

W miastach takich jak Kalisz gastronomia odgrywa bardzo dużą rolę. Jaki więc terminal płatniczy wybrać? Najlepszym wyborem będzie terminal NetPay który współpracuje z kasami fiskalnymi online Posnet lub Fawag. Netpay udostępnia Internet urządzeniom Posnet ONLINE za pomocą kabla USB. Gwarantuje to bezpieczną i wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas. Terminal pozwala na płatność bezgotówkową kartami magnetycznymi, zbliżeniowymi a obsługuje także płatność telefonem, zegarkiem lub za pomocą BLIK. Urządzenie ma kompaktowe wymiary i duży dotykowy wyświetlacz. Netpay dzięki połączeniu przez USB zasilany jest bezpośrednio z kasy. Posiada dożywotnią gwarancje i kompleksowy serwis, jest dostępny w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Program Polska Bezgotówkowa dla terminali płatniczych Kalisz

Kiedyś koszty posiadania terminala były wysokie, obecnie jest to tanie, wygodne, ułatwiające pracę urządzenie. Jeżeli planujesz zakup pierwszego terminala możesz skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa dzięki któremu przez pierwszy rok nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu posiadania terminala. W ramach programu możemy otrzymać do 3 terminali. Po zakończeniu tego okresu lub przekroczeniu obrotu 100 000 PLN na jednym terminalu, ponosimy niewielkie koszty takie jak pobierana co miesiąc niewielka opłata dzierżawy terminala a także niska prowizja pobierana automatycznie przy każdej transakcji.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź