15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Gniezno

0 Komentarze

Urządzenia fiskalne Gniezno dla hurtowni

Praca w hurtowni często wiąże się z inwestywnym użytkowaniem i dużą liczbą wydruków. Aby oszczędzić czas i materiały eksploatacyjne warto wybrać drukarkę fiskalną która będzie idealnym dopełnieniem Twoich potrzeb. Nie tylko sama drukarka fiskalna oraz oprogramowanie zapewnia sprawność i wygodę pracy – warto pomyśleć o takich urządzeniach peryferyjnych takich jak wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych czy kolektory danych.

Jakie kasy fiskalne online Gniezno dla mechaników    

Według nas najlepszym wyborem dla mechaników i warsztatów samochodowych jest kasa fiskalna online Posnet Ergo Online. Dzięki swojej zwiększonej wytrzymałości oraz odpornej na zalania klawiaturze Ergo Online doskonale sprawdzi się w wymagających warunkach pracy w warsztacie. Funkcjonalna klawiatura z 27 klawiszami skrótu zapewnia wygodną obsługę, a dzięki podświetleniu także przy słabym oświetleniu. Mechanizm Wrzuć i drukuj zapewnia wygodną i szybką wymianę rolek papieru w urządzeniu. Dzięki trzema sposobami połączenia z Centralnym Repozytorium KAS bez problemu dobierzesz dostosowany do Twoich warunków sposób połączenia. Ciekawą funkcją kasy fiskalnej Posnet Ergo Online jest możliwość umieszczenia własnej czarno-białej grafiki, rodzi to możliwość sprawienia że Twoje paragony będą mogły służyć za reklamę, spis dodatkowych usług czy jako bon rabatowy na kolejne naprawy. 

Kasy fiskalne online Gniezno dla gastronomii 

Najważniejszą cechą kas czy drukarek fiskalnych dla fast-foodów, barów czy małej gastronomii jest szybkość obsługi klientów – w końcu jedną ze składowych sukcesu lokalu gastronomicznego jest szybkość wydawania posiłków. Dlatego szybki mechanizm wydruku paragonów oraz wymiany rolek to elementy na które należy zwrócić uwagę. Programowalne klawisze skrótu to inny element kasy który pozwoli na sprawną obsługę klientów. Najlepiej aby kasy fiskalne Gniezno dla gastronomii posiadały lekką, niedużą i odporną na trudniejsze warunki pracy konstrukcję dzięki czemu sprostają wszystkimi wymaganiom jakie stawiają przed nimi warunki panujące w fast-foodach, barach czy innych lokalach gastronomicznych. 

Kasy fiskalne online Gniezno – dla kogo obowiązkowe?

Od 01.07.2021 przepisy prawne wymagają aby wybrane branże pracowały na kasach fiskalnych online zamiast na “zwykłych” dotychczasowych kasach fiskalnych. Jakich branży więc to dotyczy?:

  • usługi kosmetyczne
  • fryzjerzy
  • usługi budowlane 
  • prawnicy
  • lekarze
  • obiekty służące poprawie kondycji fizycznej

Multicom w swojej ofercie oczywiście posiada kasy fiskalne online dostosowane do wymagań każdej z wymienionej powyżej branży. Pomożemy Tobie w doborze kasy fiskalnej a w cenie zakupu dokonamy wszystkich formalności w Twoim urzędzie skarbowym, przeprowadzimy szkolenie w zakresie obsługi a także przez cały okres użytkowania służymy pomocą i odpowiemy na wszystkie pytania związane z obsługą kasy fiskalnej. Działamy na terenie całego kraju dostarczając urządzenia fiskalne pod Twoje drzwi. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź