15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Inowrocław

0 Komentarze

Kasy fiskalne Inowrocław dla małych sklepów 

Choć niewielkie, małe sklepy często wiążą się z dużym ruchem. Jeśli dodamy do tego fakt że wszystkie obowiązki – od przyjęcia towarów, przez wystawienie go na półki aż do obsługi klientów najczęściej wykonuje jedna osoba sprawia że małe sklepy potrzebują urządzeń w najwyższym stopniu funkcjonalnych oraz wydajnych. Dobrze jest aby kasa fiskalna w takich miejscach była odpowiednich rozmiarów dopasowanych tak aby nie zabierała za dużo miejsca ale również aby pozwalała na komfort pracy kasjera. Poza tym informacja o kwocie do zapłacenia na terminalu powinna być automatycznie przesyłana do niego z kasy – nie chcemy przecież wpisywać jej ponownie na terminalu płatniczym co jest uciążliwe oraz powolne. Wartym do rozważenia dodatkiem jest możliwość umieszczania własnych elementów na paragonie takich jak logo, hasło reklamowe czy też innych informacji reklamowych. Oferowane przez nas kasy fiskalne Inowrocław dla małych sklepów charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, szybkością obsługi klientów, komfortem pracy oraz spełnią wszystkie wymagania jakie stawiają przed kasami fiskalnymi warunki tej branży.

Kasy fiskalne online Inowrocław dla kosmetyczek – jaki model wybrać?

Kosmetyczki do 01.07.2021 mają prawny obowiązek przejścia na kasy fiskalne online prowadząc swoją działalność. Jaki więc model wybrać? Często wybieranym przez kosmetyczki oraz polecanym przez nas do tej działalności modelem kasy fiskalnej online jest Posnet Ergo Online. Jest to urządzenie małych, poręcznych rozmiarów o wytrzymałym akumulatorze które bez problemu możesz zabrać do swoich klientek aby wystawiać paragony zaraz po wykonaniu usługi. Kasa Ergo Online posiada dużą, wygodna klawiaturę o podświetlanych klawiszach, posiadającą 27 programowalnych klawiszy skrótu co zapewnia komfortową pracę na urządzeniu. Mechanizm wymiany rolek papieru typu wrzuć i drukuj sprawia że koniec papieru nie będzie oznaczał żmudnej wymiany przy klientce. Często wykorzystywanym w usługach kosmetycznych elementem kasy fiskalnej Ergo Online jest możliwość umieszczania własnych czarno-białych grafik na paragonie dzięki czemu nie musi on już być tylko zwykłym dowodem zakupu ale również może informować klientów o innych dostępnych usługach czy też być bonem rabatowym na kolejne usługi. 

Kasy fiskalne online Inowrocław – gdzie możesz je dostać?  

W naszej ofercie znajdziesz dopasowaną do Twoich potrzeb kasę fiskalną niezależnie w jakiej branży chcesz ją wykorzystywać – nasi doświadczeni z systemem fiskalnym konsultanci pomogą Ci w całym procesie doboru kasy i jak również będą służyć pomocą przez cały okres użytkowania urządzenia. W cenie zakupu urządzenia przeszkolimy Ciebie w zakresie użytkowania urządzenia, załatwimy wszystkie formalności w urzędzie skarbowym oraz zaprogramujemy i dostosujemy kasę pod Twoje potrzeby. Działamy ogólnopolsko dlatego też dostarczymy urządzenie prosto pod Twoje drzwi. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź