15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Konin

0 Komentarze

Najlepszy mobilny kasoterminal dla kosmetyczki w Koninie.

Bez znaczenia czy jesteś kosmetyczką mobilną, czy nie – twoja praca musi zostać zarejestrowana poprzez kasę fiskalną, dlatego  warto zainwestować w coś prostego.
Praca mobilnej kosmetyczki może zostać ułatwiona za pomocą mobilnego kasoterminalu “Pospay online”. Jest poręczny, intuicyjny i małych rozmiarów. Nie zajmie dużo miejsca wśród dużej ilości bagażu, którego musi nosić stylistka do swoich klientów.
Dla stacjonarnych kosmetyczek, fryzjerek i barberów Multicom także znajdzie kasy fiskalne, które doskonale sprawdzą się w pracy.

Kasa fiskalna dla sprzedawcy bazarowego.

Sprzedawcy bazarowi mogą również skorzystać z mobilnego kasoterminalu “Pospay”.
Polecane dla nich są również kasy fiskalne “POSNET NEO XL”, współpracujące z terminalami płatniczymi oraz umożliwiające integrowanie się z szalką ważącą.
Dla stanowisk o mniejszych wymaganiach równie dobrze sprawdzą się kasy “POSNET Ergo” czy “POSNET mobile” dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych.
Kasy dostępne są w Multicomie z zapewnioną fiskalizacją, formalnościami i kursem obsługi kasy.  

Kasy fiskalne Konin – dla wulkanizatorów.

Z początkiem 2020 roku wszedł w życie obowiązek posiadania kas online przez wulkanizatorów i mechaników. Jeśli chcesz zacząć prowadzić taką działalność posiadanie kasy fiskalnej jest nieuniknione. Warto jest zakupić dobrą kasę, która posłuży na dłużej. Multicom posiada kasy fiskalne od dobrych producentów, idealne dla pracy wulkanizatora.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź