15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Kielce

0 Komentarze

Kasy fiskalne Kielce- kasy idealne dla przemysłu gastronomicznego.

Kielce, tak jak inne nadmorskie miasta jest silnie związany ze wczasowiczami i gastronomią.
Podejmując się otworzenia restauracji czy baru w miejscu o dużym ruchu powinniśmy wziąć pod uwagę szybkość i wygodę pracy. Po co zaprzątać sobie głowę dodatkowymi obowiązkami? Martwieniem się o rezerwacje stolików? Zapisywaniem zamówień i numerów stolików na kartkach, które łatwo można zgubić? 

Kasy fiskalne online dla gastronomii w Multicomie – to idealne rozwiązanie, kiedy wymagasz dużo płacąc przy tym rozsądną cenę.

Jakie funkcje posiada zestaw fiskalny GoPos dla gastronomii?
Posiadając taki sprzęt praca kelnerów jest ułatwiona. Kasa posiada mapę stolików, która może być nawet wielopiętrowa, możesz zaznaczyć zarezerwowany stolik, dowolnie rozdzielać rachunek i dodawać do niego nowe zamówienia, które klient zamówił później oraz przypisywać rabaty. Kasa działa w chmurze, bez żadnych serwerów, potrzebny jest jedynie internet. 

A może fast-foody na plaży? Co z wygodnym płaceniem?
Kasoterminal dla gastronomii w Kielcach sprawdzi się idealnie.

Dla osób sprzedających pyszną kukurydzę gotowaną na plaży idealnie sprawdzi się  nowoczesny kasoterminal Pospay online. Jest prosty w obsłudze, mały jak smartphone i najważniejsze – mobilny. Idealny, aby zabrać go ze sobą do pracy ze sprzedażą fastfoodów na zatłoczonej plaży. Terminal może działać przez cały dzień pracy i nie rozładuje się. 

Wybrałem już kasę, ale gdzie mogę ją kupić?

Kasy, terminale, drukarki fiskalne i akcesoria do kas fiskalnych kupisz w Multicomie. Doświadczona kadra zajmie się wszystkimi formalnościami, fiskalizacją i programowaniem oraz przeprowadzi dla Ciebie kurs z obsługi sprzętu.Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź