15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Lublin

0 Komentarze

Lublin – terminale płatnicze

Terminale płatnicze to ułatwienie nie tylko dla klientów, ale też dla właścicieli sklepów.

Dzięki terminalowi klienci mogą szybko i sprawnie płacić za produkty nie używając przy tym gotówki. Znaczna większość ludzi przyzwyczajona jest do płacenia kartą lub telefonem – to naprawdę duże ułatwienie jak i spory minus dla sprzedawców, jeśli nie mają terminali. 

Posiadanie w sklepie terminalu płatniczego ma bardzo dużo zalet. Jedną z nich jest bezpieczeństwo klientów oraz właścicieli – pieniądze nie mogą zostać skradzione oraz zgubione, po transakcji zapłacona kwota trafia prosto na konto sprzedawcy. Pieniądze z karty nie mogą być podrobione, a suma do zapłaty jest dokładnie taka, jaka jest na produkcie – nie trzeba liczyć żadnej reszty.

Kolejnym plusem jest również szybkość i prostota z płacenia kartą. Do 100 zł nie musisz nawet podawać swojego PINu. Ludzie zawsze wybierają prostsze metody – w tym przypadku płatności kartą.

Gdzie można zakupić porządny terminal płatniczy?

W Multicomie jest naprawdę duży wybór kas i terminali płatniczych. 

Dla mniejszych firm zajmujących się na przykład sprzedażą na bazarach lub usługami internetowymi dobrą kasą będzie poręczna kasa fiskalna POSNET mobile. Dla większych branż również znajdzie się coś, co doskonale sprawdzi się w swoim przeznaczeniu. Firma Multicom działa od ponad 20 lat z najlepszymi osobami ze swojej branży na czele. Kadra Multicomu odpowie na każde pytanie i zajmie się wszystkimi formalnościami, jak i programowaniem, fiskalizacją i kursem obsługi urządzeń.

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź