15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Terminale płatnicze Leszno

0 Komentarze

Terminal płatniczy Leszno – jakie płyną benefity z jego wykorzystania?

Obecnie gotówka jest coraz bardziej wypierana z rynku na rzecz wygodnych i szybki bezgotówkowych metod płatności takich jak karty lub telefonu. Jasno pokazują to statystyki:

  • 70% klientów uważa płatności bezgotówkowe za najwygodniejszy istniejący sposób płatności na rynku.
  • 65% klientów deklaruje że poleci sklep przyjmujący bezgotówkowe opcje płatności.
  • 60% klientów nie wychodzi z domu bez karty lub telefonu umożliwiającego płatności bezgotówkowe
  • 52% klientów deklaruje że będą częściej dokonywały zakupów w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowe 
  • Aż 50% klientów rezygnuje z zakupów jeśli nie będzie mogła za nie zapłacić za pomocą karty lub telefonu.
  • 33% klientów deklaruje że wyda większe kwoty w miejscach przyjmujących płatności bezgotówkowe

Jak więc dobrze widać posiadanie terminala stało się praktycznie obowiązkiem – nikt z nas nie chce tracić klientów czy atrakcyjności w ich oczach, w końcu bez nich nie ma naszej działalności. 

Terminale płatnicze Leszno – jakie urządzenie wybrać?

Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje terminali płatniczych – bezprzewodowe terminale płatnicze oraz stacjonarne terminale płatnicze. Zacznijmy od tych pierwszy – są to najczęściej wybierane terminale płatnicze przez naszych klientów (stanowią one 90% wydanych przez nas urządzeń). Wynika to z ich wielu zalet:

  • Mały, kompaktowy rozmiar urządzenia (terminal jest wielkości dłoni) dzięki czemu możesz wygodnie przyjmować płatności niezależnie gdzie jesteś. Niewielka konstrukcja sprawia że terminal spokojnie zmieści się w schowku samochodowym, torbie lub nawet w niektórych kieszeniach. 
  • Wydajna bateria sprawia że możesz pracować na terminalu przez cały dzień nie martwiąc się że nie przyjmiesz płatności z powodu braku dostępu do prądu. Oprócz tego bezprzewodowy terminal płatniczy można doładowywać w każdej chwili. 
  • Stacja dokująca pozwala na wygodne ładowanie urządzenia kiedy nie jest ono wykorzystywane. Dzięki czemu bezprzewodowy terminal płatniczy sprawdzi się także w lokalu – czego świetnym przykładem są lokale gastronomiczne w których terminale ładują się na stacji dokującej kiedy nie są wykorzystywane ale w każdym momencie są gotowe aby kelner mógł komfortowo dla klienta przyjąć zamówienie przy stoliku. 

Jednak nie w każdej działalności sprawdzą się bezprzewodowe terminale płatnicze Leszno – w miejscach przez które przewija się duża liczba klientów i gdzie liczy się czas obsługi klientów lepszym wyborem będą stacjonarne terminale płatnicze Leszno. Pozwalają one na współpracę z kasami fiskalnymi oraz programami sprzedażowymi dzięki czemu kasjer nie musi ponownie wpisywać kwoty na terminalu co jest znacznie szybszym i bardziej wygodnym dla pracowników rozwiązaniem. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź