15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://ufiskalniamy.pl 300 true 0

Kasy fiskalne Katowice

0 Komentarze

Kasy fiskalne online Katowice dla kosmetyczek

Do 01.07.2021 kosmetyczki mają obowiązek przejścia z nieonlineowych, “zwykłych” kas fiskalnych na kasy fiskalne online Katowice. Czym więc powinno charakteryzować się urządzenie dla tej branży? Pierwszym ważnym elementem na który powinniśmy zwrócić uwagę to konstrukcja urządzenia – powinna być ona lekka, niewielka i pozwalającą na łatwe przenoszenie kasy. Jeśli dodamy do tego wytrzymałą baterię otrzymamy świetne urządzenie do pracy w terenie co jest częstą praktyką wśród kosmetyczek. Innym elementem kasy fiskalnej na który powinniśmy zwrócić uwagę to wygoda pracy na urządzeniu czego gwarantem z pewnością będzie duża klawiatura, szybki mechanizm wymiany rolek papieru typu “wrzuć i drukuj” czy programowalne klawisze skrótu pod które możesz przypisać najczęściej wykonywane usługi kosmetyczne przez siebie pod jeden klawisz. Interesującą i często wykorzystywaną cechą kas fiskalnych jest możliwość oznakowania paragonów własnymi elementami. Dzięki czemu paragon nie musi być już tylko zwykłym dowodem zakupu ale również być przykładowo bonem zniżkowym na kolejne usługi. 

Kasy fiskalne online Katowice dla gastronomii

W gastronomii przede wszystkim liczy się szybkość wydawania posiłków – jest to bardzo ważny element składowy końcowego zadowolenia naszych klientów. Kasy fiskalne online Katowice dla gastronomii powinny posiadać szybkie mechanizmy drukowania paragonów oraz szybkie mechaniczny wymiany rolek papieru które są bardzo ważnym elementem wspomagającym szybkość obsługi klientów. Konstrukcja kasy fiskalnej również jest ważna – lokale gastronomiczne często doświadczają niekorzystnych warunków zewnętrznych dlatego też urządzenia dla tej branży powinny być szczelne i odporne na trudniejsze warunki pracy. Jeśli prowadzimy sprzedaż w terenie to konstrukcja urządzenia powinna być również lekka i niewielka aby dawać komfort pracy gdziekolwiek sprzedajesz jedzenie. Wygodę pracy podnoszą także programowalne klawisze skrótu, dzięki którym możesz paragonować najczęściej sprzedawane posiłki czy napoje po kliknięciu jednym przyciskiem. Ciekawą funkcją kas fiskalnych dla gastronomii jest możliwość umieszczania na paragonie własnego loga, skróconego menu czy też bonu rabatowego na kolejne posiłki. 

Kasy fiskalne Katowice – gdzie możesz je dostać?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zarówno urządzeniami fiskalnymi jak i z programami z nimi współpracującymi. Przez cały okres wykorzystywania zakupionego u nas urządzenia służymy państwu pomocą z zakresu praw i obowiązków użytkownika kasy fiskalnej. W cenie zakupu urządzenia załatwimy wszystkie formalności w Twoim urzędzie skarbowym, zaprogramujemy ją pod Twoje potrzeby oraz przeszkolimy Ciebie z obsługi urządzenia. Działamy ogólnopolsko – dostarczamy kasę pod Twoje drzwi na terenie całej Polski. 

Poprzedni
Następny

0 Komentarze

Zostaw odpowiedź